Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet szex nélkül élni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szex nélkül élni egy házasságban?

Figyelt kérdés
5 éves házasok vagyunk a férjemmel, az első gyermekünk születése után nagyon eltávolodtunk egymástól, ő sokat dolgozott én meg egyedül voltam otthon a babával, rettenetesen magányosan teltek a napjaim, a férjem sose jött időben haza, mindig az ügyfelekkel volt, mindig volt valami fontos munka én meg depressziós lettem. Aztán a kicsi 2 éves kora után kilábaltam a depiből új céljaim, hobbijaim lettek és már nem érdekelt a házaséletünk, valahogyan a férjemet se. 3 éves volt a fiunk mikor egyszercsak újra közeledni kezdett felém de valahogyan már nemigazán akartam. Aztán hol voltunk együtt hol nem, inkább nem, csak nagyritkán, de önmagában az együttlétek nem voltak rosszak, sőt egészen jól ment a dolog. Aztán nagyon vágytam mégegy kicsire és a cél érdekében voltam hajlandó szexelni. Gyorsan megfogant a második fiunk és amikor ő megfogant akkor szexeltünk utoljára. A kicsi megszületett, már 5 hónapos, de az éjjeli szoptatások miatt külön szobában is alszunk, én a kicsivel a férjem másik szobában. Nekem ez így jó, úgy érzem, egyátalán nem kívánom a férjemet szexuálisan, ő meg közeledne hozzám. Egyébként jól megvagyunk egymás mellett, neki én vagyok a második felesége, az első házassága nagy bortányokkal ért véget. Az a kérdés hogy lehet-e így is élni. Egyszer nagyon elkeseredtem mert boldogtalannak éreztem magam, de ő hallani se akart válásról. Én 32 éves vagyok a férjem 38.
2008. szept. 28. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Max 70 éves kor után.

Menjetek el szakemberhez, ha neked jó így, legalább férjednek kegyelmezz. Én nem bírnám ki... tuti legalább félrekacsintanék. Aki azt mondja, h le lehet egy házasságot szex nélkül élni, hazudik.

2008. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet élni,de elöbb utóbb baj lesz belőle.Sajnos találni fog rá módot,hogy kielégítse valaki a vágyait.
2008. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
szerintem egy kapcsolatban 40-50%-ban fontos a szex , a többiben érvényesül,hogy milyen ember vagy stb. azért abba gondolj bele,hogy egy férfi napi rendszerességgel gondol a szexre,és ha úgy alakul,igényli is azt.és amit otthon nem kap meg,azt lehet,hogy máshol keresi. ez egy probléma,mindkettőtöknek,meg kell oldani,nem elmenekülni előle a válással vagy hobbik kitalálásával.
2008. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy nem lehet leélni az életet. Főleg ha tartalma házas és családi életre vágysz.
2008. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Te magad megadtad a választ,hogy boldogtalan vagy...,tehát nem lehet. De szerintem egyébként sem lehet. Óriási kérdés,hogy csak a férjedet nem kívánod, vagy a szexet sem? Nem mindegy. Én is így voltam a fiam születése után,hogy 2-3 hónapig nem volt semmi de utána majd megvesztem úgy kívántam a szexet. (sajnos sokszor szorultam a saját kezemre)Nálunk a férjem nem kívánt engem annyira(kéthetente egyszer...)aztán mi el is váltunk de nem ez volt a fő indok.

Mostani párommal 5 éve vagyunk együtt, a válás után vele jöttem össze és bizton állíthatom hogy nem lehet szex nélkül élni. Legalábbis huzamosabb ideig semmiképp.

2008. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet igy élni. Valami nincs rendben . Keresd meg az okát, és taálálj rá megoldást, mert ez egyrészt nem helyén való tőled sem, másrészt kényszer megoldásokat fog szülni amire rámehet a házasságod, a családod, mindened. Persze az sem jó ha nem kivánod és csak miatta lefekszel vele, de sztem akkor menj el egy orvoshoz, pszichológushoz vagy szeológushoz, mert nem jó ez igy, hogy te úgy érzed hogy neked ez jó.
2008. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez a helyzet, annyi kivétellel, hogy babánk még nincs. Engem is nagyon megviselt, mert a kapcsolatunk elején rendben volt minden. Először ő távolodott el tőlem, mert meghíztam a hormonoktól, amiket azért kellett szednem, hogy teherbe tudjak esni. Mostmár engem sem érdekel a dolog, valami "meghalt" bennem... (talán a nőiességem?). Nagy ritkán, ha együtt vagyunk, az elég jó, de nem igénylünk többet. Amikor éreztem, hogy elfordult tőlem, elkezdtem altatót szedni, mert annyira bántott, hogy nem tudtam éjszakákon át aludni, napközben meg hulla voltam - de örökké a sírás fojtogatott. Beszélni nem lehet vele erről, mert piszkálásnak veszi. Mostmár nem érdekel az egész (ha azt akarta elérni, hogy egy boldogtalan nő legyen a felesége, mondhatjuk, hogy "elérte a célját"), de az altatóról nem tudok leszokni. Közben lefogytam, és azt vettem észre, hogy kezdek tetszeni más férfiaknak is. Nem tudom, mit javasoljak, mert én is tanácstalan vagyok. A válásról az én férjem sem akar hallani, csomó közös tervünk van. Ráadásul nagyon szeretem.

Szerintem először azt kellene eldöntened, hogy a gyerekek miatt vagy-e együtt a férjeddel, szereted-e még, mert ha nem, még nagyon fiatal vagy, hogy apácaként éld le az életedet.

2008. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kis vicc, hátha jobb kedved lesz tőle :))


A BOLDOG NŐK 5 TITKA:


1. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, akivel megoszthatod a felelősségeket és a háztartási munkát, és hogy legyen egy jól fizető állása.


2. Fontos, hogy egy boldog férfit találj, aki imád táncolni, utazgatni és mindig megnevettet.


3. Fontos, hogy egy romantikus férfit találj, akire érzelmileg támaszkodhatsz, anélkül, hogy ő ezt kihasználná, és ráadásul nem hazudik.


4. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, aki tökéletes szerető és imád veled hancúrozni.


5. Fontos, de nagyon fontos, hogy ez a 4 férfi ne ismerje egymást!

:))))

2008. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ülj le vele komolyan beszélgetni. Előbb utóbb meg fog csalni, ha még nem csalt meg. Nem hiszem hogy nem tudod élvezni a szexet. Biztos vagyok benne hogyha jól csináljátok akkor neked is, neki is örömet nyújt az együttlét.
2008. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!