Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyszerű érzés maga a szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyszerű érzés maga a szeretkezés, de nincs hüvelyi orgazmusom, ezért csikló orgazmusom van csak. Béküljek meg vele, hogy nem vagyok képes hüvelyi orgazmusra?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Békülj meg, aztán egyszer majd meglepetés ér :P
2008. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt még hüvelyi orgazmusom, de annyira nem is hiányzik. Persze jó lenne érezni, de megvagyok nélküle is, így is tökéletes az együttlét. Majd jön ha jön, nem fogok rágöcsölni.
2008. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Néha kisebbségi érzésem van, amikor itt írják h egy szeretkezés alatt többször hüvelyi orgazmus..
2008. szept. 28. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem volt még soha,de megvagyok a nyalással is:P
2008. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne legyen rossz érzésed. Szerintem, ha van csiklóorgazmusod, jól éled meg a szexuális együttléteket, nyitott vagy, akkor egyszer be fog következni. Egyszerűen meg fogod tanulni!

Ne aggódj!

Petranova

2008. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem is zavar ha pl . 15-16 éves kislányoktól hallok ilyet hogy igy a hüvelyi orgazmus meg úgy, nah akkor tényleg kisebbségi érzésem van nekem is. De ha belegondolok, a nőknek azért elég kevés százalékának adatik meg a hüvelyi, aztán egyszer ki tudja... tényleg érhet még meglepi. Mindenesetre görcsölni tilos rajta! A csiklói is nagyon jó! Kinek ez adatik kinek még ez sem .
2008. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!