Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem lehet addig szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet addig szexelni, amíg tart a HPV-injekciós időszak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Feltételezem hogy a harmadik után leszel védett. Tehát ha mondjuk az első vagy második alatt szexelsz, elkaphatod a HPV vírust. Ezesetben "mitsemér" az oltás.
2008. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért, nem lehet szexelni?

De butaság amit az első válaszoló irt, mert ha már valaki szexelt akkor már elkaphatja a HPV-t....és ezután is beoltathatja magát...

2008. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, a 3. után leszek védett, viszont elég kevés az esélye h addig elkapjam a hpv-t
2008. szept. 28. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha megkérded a dokit.
2008. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másodiknak üzenem, te is kissé butuskát írsz. Legjobb 12-13 éves korban beadni, mert mire szexuálisan aktív lesz a hölgy, vagy úr, addig van ideje az oltóanyagnak megerősödni. Tehát minél több idő telik el az oltások beadása, és az első szexuális együttlét között, annál védettebb az ember. Nem kell rögtön leszólni a másikat, nézz előbb magadba.
2008. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Én fertőzött voltam a 16-ossal, ami a méhnyakrákos esetek 80 %-át okozza. Ma derült ki, hogy kigyógyultam belőle a védőoltásnak köszönhetően.

Azért nem lehet szexelni, mert visszafertőződsz. A férfi miújságon csak a felső hámrétegen laknak a vírusok, ezek a hámrétegek pedig 2-3 hetente cserélődnek, vagyis lelökődnek a vírusokkal együtt. Viszont, ha elkezdik adni a védőoltást, azzal Téged elkezdenek kezelni, azonban a vírus még benned lesz a 3. oltásig. Hiába löki le a pasas szervezete a vírust, Te visszaadod neki, és mire Te lennél gyógyult, Ő adja vissza Neked. Ping-pong. Viszont a 3. oltás utánra, mikor már Te is meggyógyultál, a párod is teljesen tiszta lesz, akkor már nem kell védekezni.

2009. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsánat, előző válaszoló vagyok. Félreértehtő a válaszom. Szexelni lehet, de csak gumival.
2009. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Tehát te akkor 1000%-ra mondod hogy ha be van "oltva" akkor is lehet szexelni csak gumival?
2010. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!