Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben néha fáj a hasam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben néha fáj a hasam, úgy mintha menstruációs görcsöm lenne. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló szokott lenni. Főleg akkor, ha a párom nagyon felnyomja a " műszerét " :D Nem tudom, h baj-e vagy nem, de párszor abba kellene hagynunk kicsit, h pihenjek... szerintem a méhszájnak is köze van a fájdalomhoz... :P
2008. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenképpen betegségre utalhat. Irány a nőgyógyász!!! (Ha csak nincs a pasinak extrém nagy - bár ez szerintem akkor se normális.)
2008. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem amikor ez volt, akkor azt mondta a dr, hogy nem sexelek eleget és be vagyok "rozsdásodva"...nagyon furi, mert igaza lehetet, mert ahogy "emeltük a közösüléses sex számát" , elmúlt.
2008. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! Szerintem a méhszájat "nyomja" ilyenkor de ez nem betegség! Velem is szokott lenni volt amikor abba kellett hagyni és görcsoldót bevenni! ez akkor volt ami előtt megjött. de aztán nem volt semmi gond ebből!
2008. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. szept. 29. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!