Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak ha kopaszra borotválom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ha kopaszra borotválom vagy szőrtelenítem az jön be a csajoknak ha nem szedem le akkor undorítónak tartják?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése, van akinek a szőrös jön be van akinek a szőrtelen. Ez lányfüggő!
2008. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tegnap tették föl ezt a kérdést.
2008. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szőrtelenítsd, úgy jó ahogy van, természetesen.
2008. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a borotvált jön be imádom ha le van borotválva mert akkor nem kell a szört szedegetni a számból.. A szőrös nekem nagyon undorító.
2008. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen ez egyénfüggő.nekem pl. a szőrös jön be.De szerintem kérdezd meg a barátnődet
2008. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát a farok tövénél elég undorito ha van köpködni a szöröket :S
2008. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szőrös iszonyatosan undorító!
2008. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
borotváld le:)
2008. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem kerdezd meg a baratnodet, mert ez nagyon fontos!!!!!!!!

Nekem az elozo baratom meghagyta es undorodtam tole, a mostani paromat meg kerlelem, hogy hagyja meg, mert tok ferfiasan all neki.

Az elozo baratom nagyon feher boru volt es tok gazul nezett ki a fekete szorcsomo :( de a kedvesemnek meg barna a bore, tok jol all neki es total beindit mar az is ha csak a torolkozo alol maglatom vagy ilyesmi...A honaljat sem engedem hogy borotvalja, mert nagyon kicsi szor van neki es ha egyszer elkezdi akkor vege, allanodan le kell majd szedni!!!!!Szoval csak egy nagyon finom celzassal (vagy poenos hangvetellel) probald megtudakolni, hogy merre hany meter!

Remelem segitettem :)

2008. okt. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
tenyleg mindenkinek mas jon be, igy a legjobb az lenne, ha megkerdezned a baratnod. en szemely szerint amikor eloszor lattam borotvalatlan futyit eloben, alig tudtam visszatartani a r0h0gest. ki akar egy kisfiuval szeretkezni???
2008. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!