Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni amikor pasival vagyok? Talán mert túl sokat masztizok?

Figyelt kérdés
Ha masztizok olyankor mindig el tudok menni. De ha pasival oylankor sose:(
2008. szept. 28. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kéed meg a fiút,hogy csinálja úgy neked ahogy te szoktad magadnak.Jobban el kell lazulni,és hagyni,hogy történjen aminek történni kell.
2008. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, csak annyit tennék hozzá, hogy nem az a szex célja, hogy "elmenj". A barátnőm szerint legalábbis, az orgazmus nem fontos-sikerült már a 10szeresét elérnem nála úgy hogy nem volt orgazmusa, csak simán élvezte a dolgot.
2008. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nam tudom hány éves vagy?szerintem probáld meg ugy hogy sötét legyen gondold azt hogy ez a férfi most csak azért van ott mert neked akar jót csinálni.légy mrész ne szégyelösködj csináltasd vele azt amit valoban jonal érzel de miverl irod hogy masztizol igy minden képp nyalasd magad és utána ülj bele keresd meg a G pontodat
2008. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy oldalon olvastam még, hogy nem mindenkinek van G-pontja! Nem tudom már melyik oldal volt, ha megtalálom be is linkelem, ha majd érdekel valakit. De az együttlétnek valóban nem az a lényege, hogy elmenj, hanem hogy élvezd a dolgot! Hidd el, ha nem az orgazmuson fog járni az eszed, hanem teljesen átadod magadat az illetőnek, jobb érzés lesz, mint ha orgazmusod lenne! :)
2008. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!