Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fáj mostanában a szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj mostanában a szeretkezés?

Figyelt kérdés
25éves vagyok, párommal 4éve vagyunk együtt, 1hónapja házasodtunk össze. Mindig jó volt a szexuális életünk, hetente legalább 3szor szexeltünk. Soha nem rajongtam igazán a szeretkezésért, inkább a vad, kemény szexet szerettem. Pár hónapja már nem voltunk együtt annyit (kb 2-3hónap) csak 2-3hetente 1szer. (a férjemnek állandóan fájt az ágyéka, be is volt dagadva egy picit meg elég stresszes időszak volt ez mindkettőnknek.) 1hete azonban kezd visszaállni a régi "rend" és kétnaponta együtt vagyunk. Viszont ez nekem eléggé fáj. Eddig nem volt ezzel semmi gond, de most iszonyatosan fáj, emiatt nem is élvezem annyira. a férjem igyekszik gyengéd lenni, tényleg CSAK szeretkezünk, de így is egyedül a misszionárius póz az, amit el tudok viselni. Pedig kívánom, legszívesebben minden nap az övé lennék, elég nedves is vagyok, és elég sok időt fordít az előjátékra is. Mit tehetnék, hogy újra jó legyen?
2008. szept. 27. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kellőképpen fel vagy húzva, nem fájhatna. El kéne menned nőgyógyászhoz, hátha valami szervi oka van!
2008. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

menj el nőgyógyászhoz. meg a férjed is vizsgáltassa ki magát. egyáltalán, miért arra gondolsz először h egy netes fórumban találsz megoldást a problémádra? _ezért vannak az orvosok_


gondolkodj picit. beteg vagyok-> orvoshoz megyek

2008. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy talán pszichoszomatikus... nemtudom, fura, mindenképp menj el dokihoz.
2008. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy szervi oka van, mert nincs semmilyen fertőzésem. Elképzelhető, hogy szűkebb vagyok picit (ezt mondta is) és azért fáj. De köszi a segítséget, majd elmegyek orvoshoz.
2008. szept. 27. 19:58
 5/7 anonim válasza:
hüvelygomba!!!3 nap és elmúlik, vegyél canestent!!
2008. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy fáj! Volt már gombám, az máshogy fáj. Ez olyan, mint amikor 1-2órás szex után már dörzsölődik. Most is úgy fáj, csak 5perc után. Lehet rosszul tettem fel a kérdést. Azért kérdeztem hátha valakivel előfordult már és tud vmi tanácsot adni.
2008. szept. 28. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
én még mindig azt mondom, hogy menj el ORVOShoz
2008. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!