Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok úgy elélvezni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok úgy elélvezni, ha óvszer van rajtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Engem zavar, barátnőmet nem annyira... Ha gyógyszert szedne, akkor sikerülne a hüvelyébe élvezni?
2008. szept. 27. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ő szed gyógyszert akkor nem lesz terhes,de vannak ezek a hüvelykúpok is,ami hormonmentes,és esemény előtt fél órával kell felhelyezni.Amúgy te is szedhetsz gyógyszert ha a barátnőd nem akar,attól nem lesznek életképesek a spermiumok.
2008. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha tablettázunk, vagy kúpozunk, nekem is jobb lesz a szex?
2008. szept. 27. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

mondjuk vedd le?

beszljétek meg h neked így nem jó, találjatok ki valamit. élvezz a mellére, vagy akármi. ha meg nem érdekli, mert olyan tapló, akkor az arcára is mehet.

2008. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah, haver, vagyunk ezzel még így páran, nekem pl kb 30 másodperc múlva már nem is áll... keressetek más alternatívát.
2008. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Te barátnőd lehet, hogy olyan tapló...
2008. szept. 27. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

"Engem zavar, barátnőmet nem annyira"


nem tudom ezt ki írta. az én csajom legalább gondol rám szex közben.

2008. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

vegyem le a gumit, hátha teherbe esik.. Íratna gyógyszert, ha esedékes lenne a köv menstruációja.


Úgy értve nem zavarja, hogy ráélvezek a hasára vagy mellére, nem oltogat h nem tudok óvszerben elmenni...


Nem kéne más barátnőjét egyből letaplózni...

2008. szept. 27. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:

hát ha engedi hogy a mellére menj, akkor meg mi a baj? jártok még pár hónapot, aztán ideje lenne a gyógyszernek. hüvelygyűrűnek, akármi.

nyilván nme gondoltam h vedd le a gumit, aztán tedd vissza.


"ha meg nem érdekli, mert........" hahaha.

2008. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!