Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnom erekcioja nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom erekcioja nagyon sok nedv vagy folyadekkal jár (nemtudom a nevet) es van hogy napi 3-4x elmegy az agyba es az agy teljesen olyan lesz,1-2 nap mire megszarad es utana kellenetlen szagú is lesz tőle az agy/paplan. Mások hogy oldják meg ezt?

Figyelt kérdés
Persze ezt o kellemetlennek erezi es nem is olyan szívesen megy el mert hogy olyan lesz az agy, probaltuk az alufoliat a folpakkot de egyik se vált be mert ki folyt róla. probaltam utana keresni a neten stb de semmi értelmes lehetőség nem ir senki .

2016. jún. 22. 08:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat 😊😊
2016. jún. 22. 13:02
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Tejószagú...! 12 éveseknek még nem kéne dugniuk, vagy a dugást összekötni a wc-zéssel...
2016. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

AKi szerintem egy lánynak erekciója van, az egy szexuális analfabéta.

Valaki veled tényleg lefekszik? Mondjunk nem mindenkinek vannak igényei.

2016. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A barátnőd erekciója aha.....

Ezt a homoszexuális topikba kellene írnod nem!?

2016. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Csak,hogy tudjátok mi történik veletek:


[link]

2016. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak mi vagyunk olyan " betegek ,, hogy van két " szexpárnánk ,, és három " szextörcsi ' ,, erre a célra !? :D én is nagyon nedvesedem ( erekció nélkül ) :D ezért pl ruhában nem nagyon merjük..:/ és ( nem kell kiakadni ), de van, hogy azokon a napokon is csináljuk.. gumi + törcsi . Össze kell szokni, megszokni a kis praktikákat ;) :D
2016. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem.


Egyik kedves kommentelő látszik nem tapasztalt ilyet xD az csak egy dolog hogy ágynemű csere... De ha pl szivacsos az ágy az szívás, mert beszívja.


Mi gumilepedőztünk azelőtt pedig lavor felett mentem el. 6-8dl is távozott belőlem hüvelyből.


Mostanra bőr ágyunk van :) szép és könnyen tisztítható s azt a dolgot pedig könnyen letöröljük.

Nah meg a cicánk szőrét is átvedléskor egyszerűen összeszedjük.


Azért is nem találsz rá neten, mert alapból a női orgazmusról foggalmuk sincs (orvosoknak se) - kevés az infó.


+ nem jól kereshettél rá.

Pl kisgyerekeknél vizelési problémák miatt is használnak gumi lepedőt. :)


Sok siker s sok jó pillanatot nektek :)

2018. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!