Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A túlzott nemi élettől "ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzott nemi élettől "ki lehet égni"?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha túlságosan sokat (napi 1-2-szer, de több orgazmust produkálva) szeretkezik az ember, ki lehet-e égni, hogy mondjuk 40 évesen már egyáltalán nem fog érdekelni a szex. Nyugtasson meg valaki, hogy nem leszek addigra impotens. :) Amúgy 20 vagyok.
2008. szept. 26. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem testileg impotens nem leszel, mármint szervileg nem árt a sok szex, max lelkileg unsz rá és amiatt nem fog felállni.
2008. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A rendszeres szex éppen hogy karban tartja a potenciát!

A barátom sokat olvas Faludyt, aki leírta, hogy a hadifoglyok figyelmeztették egymást, minden nap verjék ki, különben el fog satnyulni.

Kiégni meg nem magától a szextől lehet, hanem az érezelmmentes szextől, egyéjszakás kapcsolatoktól, gyakori partnerváltogatástól. Ha egy pár szeretkezik sokat, az csak a lehető legjobb. Hajrá! :)

2008. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Minél többet csinálod annál jobb lesz.

Az előfordulhat, hogy idősebb korban már nem fogod annyira kívánni, de szervi bajod nem lesz. Sőt, öreg korodban is jól fog menni a dolog!

Hajrá!

2008. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az öreg kort jóval 40 év felett értettem!
2008. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor még 50 év múlva is menni fog a szekér! :)
2008. szept. 26. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Fog az menni!

Semmi okod az aggodalomra!

Sok sikert! Hajrá!

2008. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Azért a ritkábbnak is lehet gyakorlati haszna. A régi kínaiak szerint a férfi jobb ha benn tartja az "erejét", de ez nem jelenti azt, hogy ne vegyen részt lépten-nyomon vad orgiákban... Lövésem sincs, hogy fest ez a gyakorlatban, de mivel a nőkre nincs hasonló restrikció, barátnőmnek olykor (!) odaajándékoztam egy napot. És nem is minden nap nyüstöljük egymást, mivel nem kötelező, és mert más alapokon nyugszik a kapcsolatunk. Amikor gyakrabban csináltuk, minden másban romlott a teljesítményem. Létezik sokminden, amit együtt lehet művelni, nem érdemes ekkora figyelmet szentelni szegény kis szexnek...
2008. szept. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a sok szex semmiképp nem árt a kapcsolatnak főleg ha az érzelmileg kellőképp megalapozott.


Tudományosan már réges rég megdőlt az az elmélet (leginkább szociáldarwinista alapokon nyugodott), hogy a férfi "életereje" (sőt, intelligenciája, erkölcsi tartása, stb.) a spermájában lakozna, és aki "szétlövöldözi", debilis,gyenge stb. lesz. (Vagy épp nem fog neki menni a sport, ilyesmi.)

Hypathia

2008. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, nem gondoltam én se debilizálódásra, sőt, szeretném én szétlődözni, ám inkább nyaralósabb időszakokban jó az. Ha tudod mit kezdj az időddel, akkor megjósolható, hogy inkább ritkán ivós, ritkán duhajkodós valaki leszel.
2008. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha házasságon belül csinálod akkor nem.Máskülönben igen.
2009. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!