Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Női "spricc" csak a G pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női "spricc" csak a G pont ingerlésével jöhet létre?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 10:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Valaki? Nehezet kérdeztem?:)
2008. szept. 26. 11:39
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
öööö nem hiszem... amikor egy nö elmegy, olyat érez mintha pisilne. és vannak olyan hülye libák akik be is pisilnek... ez lenne az a "spricc" :D nem csak a g pont ingerlésével lehet spriccelni hanem a csi´kló ingerlésével is....
2008. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha utána olvastál volna, kedves előző válaszoló, az nem bepisilés, hanem női ejakuláció!!!.
2008. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A letöbbször g pontos orgazmus hatására van a "spricc"..hihetetlen élmény de elég sok nő szégyenli magát utána.
2008. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

"Ha utána olvastál volna, kedves előző válaszoló, az nem bepisilés, hanem női ejakuláció!!!"


Szeretném tudni, hogy ezt nő írta-e és, hogy hol olvasott utána?

2008. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
valóban nem "pisi", igaza van, több helyen is olvasható...keress rá keresőben, de nehezen érhető el, és nem is tudom óckodok tőle...:S van valakinek tapasztalata, mennyire izgató ez a srácoknak?na és csajsziknak milyen érzés?
2008. szept. 26. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:

én úgy tudom hogy csak G-pontos ingerlés váltja ki. NŐI EJAKULÁCIÓNAK hivják és nem pisinek! Ugyanis egy nő is tud igen! A nőnek szerintem a legjobb érzés lehet amit valaha átélhet és elég kevés nőnek adatik meg ekkora élvezet. Egy férinak pedig ha elég tapasztalt akkor a legnagyobb diadal!

abszolút nem szégyellni való dolog, mert kb 100-ból 20 nő képes rá.

2008. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer sikerül úgy h csak a csiklómat ingereltem...:)
2008. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy lenne már pisi.. Nem is onnan jön mint a pisi..
2013. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!