Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden nonek ugyan ott van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nonek ugyan ott van a G-pontja?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sőt. A szexológusok között is vitatott egyátalán a G-pont létezése is. Egy dologban megegyeznek, nem minden nőnek van, vagy legalábbis nem minden nőnél működik.

Akik szerint létezik a G-pont azok azt mondják hogy minden nőnek körülbelül ott van.

2008. szept. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de nem mindenkinél ugyanazt az érzést váltja ki, akár kellemetlen is lehet az ingerlése!
2008. szept. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek apróbb eltérések formailag is és elhelyezkedés szerint is.És igen, mint az első válaszoló én is úgy tudom hogy nem feltétlen bizonyított annak létezése és megfelelő működése.
2008. szept. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Legalábbis a kedvesem magától találta meg, leírások alapján, de nekem nem volt jó érzés az izgatása.
2008. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyiban ugyanott, hogy nem egyszerű megtalálni és rajta maradni. Ráadásul nyüstölni kell a szerencsétlent, és még azt is ésszel, ha tapasztalatlan a lány, mert úgy érezheti, hogy bepisil...
2008. szept. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pisilési ingerem van közben. Mert aki tapasztalt, annak nem pisilési érzése van, vagy mi?
2010. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert a nők se ugyanott vannak.
2010. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!