Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha félek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha félek, hogy rossz vagyok a szexben?

Figyelt kérdés

Nos,16 éves lány vagyok,4 hónapja vagyok együtt az első barátommal.Nagyon nagy a szerelem részéről is,és részemről is,és komoly kapcsolat,nem csak ilyen futó kaland.Egy hónapja lefeküdtünk,és nagyon jó,nagyon élvezem én is,és ő is,azonban felmerült bennem most a kérdés,ami nem hagy nyugodni.:-( A barátomnak nem én voltam az első,hanem kb. a 10. akivel lefeküdt,és nagyon félek,hogy a 10 lányból én csinálom az egészet a legrosszabbul.:-( Ő azt mondja,hogy én vagyok neki mindenben a legjobb,és szerelmes még sohasem volt abba,akivel lefeküdt,és most neki a legjobb.De akkor is.Komolyan mondom,eddig ez fel sem merült bennem,csak most,és eléggé aggaszt ez :-S Mit tehetnék,hogy nagyobb legyen a "szexuális önbizalmam",és mit tegyek annak érdekében,hogy én legyek a legjobb számára a szexben?

(Egy aggódó lány :-( )


2008. szept. 25. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ne aggódj - most már minek?

Ha már lefeküdtél vele, odaadtad a szüzességet, és jól sikerült minden, akkor nyugodtan vehetsz egy nagy levegőt, mert a nehezén már túl vagy. Ha figyelsz rá, nem hanyagolod el őt, és szeretitek egymást, az elég lesz. Tuti, hogy te vag neki a legjobb - hiszen beléd szerelmes! A szerelem pedig nagyon megszépít mindenkit... csak arra figyelj, hogy a szexen kívül is legyen közös téma.

2008. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előttem szólóval. Legyen több önbizalmad, a barátod szeret téged! És csak ez számít, a többi gyakorlással ;) javítható. Esetleg szex közben megkérdezheted hogy amit épp csinálsz jó -e, vagy van e valami kívánsága, vagy kipróbálna e valamit. Így te is megtudod ő hogyan szereti és színesedik is a szexuális életetek.
2008. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha a barátod nem hazudik és tényleg szeret akkor neki jobban esik ha te eljutsz az orgazmusig és élvezed a szexet, mintha ő elélvezne. Amikor szeretkezünk a párommal nekem ott a csúcspont amikor ő elélvez, még akkor is ha fizikailag én nem jutok el.


A problémádra a megoldás: kommunikáció.

Tényleg minden ember szexuális igénye más. Szegény barátnőm hiába próbál lenyűgözni "szexi" fehérneműkkel, babydollal, akármivel amikor számomra az állatfigurás bugyi meg az egyszerű póló a legizgatóbb a meztelensége után.

Nem kell túl nagy bátorság hozzá, hogy beszélgess a pároddal a szexről, neki mi hogy jó, satöbbi, szedd össze és tedd meg.

Ne felejts el arról is beszélni hogy neked hogy jó! Ha a barátod tényleg szeret akkor felér egy szülinapi ajándékkal egy-egy ilyen szextipp :)


Óvszert (vagy egyéb védekezést) használjatok minden behatoláskor. Tényleg ne felejtsétek ki! A megszakításos közösülés nem védekezés, hanem vicc.

2008. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismered a Kegel-gyakorlatokat?

Írd be a google-ba!

2008. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek,megfogadom a tanácsaitokat :-)

Ja és 3 hónapja fogamzásgátló tablettát szedek,szóval azzal nincs gond,felelősségtudat van,de azért köszi szépen tényleg.:-)

2008. szept. 26. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha a barátod nem hazudik és tényleg szeret akkor neki jobban esik ha te eljutsz az orgazmusig és élvezed a szexet, mintha ő elélvezne. Amikor szeretkezünk a párommal nekem ott a csúcspont amikor ő elélvez, még akkor is ha fizikailag én nem jutok el."

Ezzel teljes mértékben egyet értek! Te azt írtad, hogy Neked jó, akkor biztos lehetsz benne, hogy a barátodnak is jó! A kérdés csak az, hogy valóban szeret-e (10 nő után) vagy csak veled volt-e neki a legjobb a szex?

2008. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azért van velem együtt,szerelmes belém,és tudod ezt egy nő érzi.Nem csapom be magamat,és nem csak a szex miatt van velem.
2008. szept. 27. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem azért van velem együtt,szerelmes belém,és tudod ezt egy nő érzi.Nem csapom be magamat,és nem csak a szex miatt van velem."


Ha ilyen jól tudod akkor miért kérdezted?

A szexben biztos jó vagy. Biztos, hogy nem csapod be magad, de lehet, hogy más csap be! Most ezt biztos hülyeségnek tartod; majd rá fogsz jönni, hogy nem is olyan hülyeség!

2008. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én 21évesen vesztettem el a szüzességem, fél év után az akkori pasimmal. Vele nem volt jó, kb 5ször voltunk együtt, mindig fájt, és amikor ezt közöltem vele, kijelentette, hogy azért mert béna vagyok. Egy világ omlott össze bennem, mert ugyan mit várt?Hogy egyből lepedőakrobata leszek?? Teljesen taccsravágta az önbizalmamat. Szakítottunk, összejöttem a mostani párommal, aki azóta a férjem. Ő 37volt akkor és tök féltem lefeküdni vele, mert, hogy totál béna vagyok. De megtörtént. és igaz, hogy nem az első alkalommal de egy idő után belejöttem és egy idő után azt mondta a párom, hogy eddig velem volt a legjobb a szex minden formája. Tehát ne várd magadtól, hogy egyből tök jó leszel, hiszen neked is meg kell ismerned a másik és a saját testét. De ne hidd, hogy béna vagy. Senki nem az, csak tapasztalatlan. És igaza van az előttem szólóknak. Ha igazán szeret a te orgazmusod fontosabb neki, mint a sajátja.
2008. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!