Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy túl sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy túl sok szex? Miből lehet érezni, hogy már sok volt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok külön a fiúk és külön a lányok tapasztalataira/érzéseire. Előre leszögezném, hogy a nem idevágó/releváns válaszokat jobb esetben csak lepontozom, rosszabb esetben bejelentem szóval CSAK ÉSSZEL, HA KÉRHETEM!

2016. máj. 20. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akor éreztem ezt mikor másnap fájt mindenem, derekam, csipőm és persze a f.akam is! napokig nem éreztem erőt a folytatáshoz!

Ez egy enyhén beivós 3-4órás kaland volt!

2016. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Mikor a cellatársak végre hagynak aludni a sarokban. Ilyenkor általában annyira fájnak a bordáim a sok veréstől, hogy a vérző ánuszomat szinte nem is érzem.
2016. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es, te ezt komoly válasznak szánod?
2016. máj. 20. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:

Szeretném megtapasztalni ezt az érzést ... még nem sikerült :-P :-D

Pedig volt nem egy olyan alkalom, amikor 3-4 napra bezárkóztunk és evésen, alváson kívül csak szex volt ... De nem éreztem túl soknak :-D

2016. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amikor a farkam már fáj a sok orgazmustól. Olyankor kell egy-két nap szünet.
2016. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Például a betegségek. Nőknél hólyaghurut, bartholin-mirigy gyulladás. Pasiknál nem tudom mik vannak.

Nekem volt ilyen pasim, aki reggeltől estig csak dugott, komolyan leülni nem tudtam a székre, hogy ne került volna alám...Szóval tudom miről beszélek, egy idő után olyan hányingerem volt már ha csak megláttam, hogy az biztos jele volt, hogy most van vége.

Utána 1 hónapig nem szexeltem és úgy örültem neki, mint egy álomnyaralásnak...L

2016. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom létezik-e ez a túl sok szex.


Én személy szerint minél többet kapok annál jobban kívánom :)A legtöbb amit férjemmel elkövettünk 24 óra alatt alvás nélkül 5 menet volt ,háromnegyed órás átlagot lehet számolni egyre ami csak a behatolás része volt,de pár óra alvás tusolás kaja megint éreztem a vágyat,hogy kielégüljek :)Újra és újra :)Igaz utána volt pár nap szünet,de ez egyénfüggő.

Van akinek már kettő is sok :)

Van akinek meg ez is kevés ahogy mi tesszük :)

2016. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy este háromszor négyszer csináljuk akkor napokig fáj a cerkám. Nekem nem jó.


Én arra esküszök, hogy este két 30 perces, reggel egy rövid 15-20 perces.


Ahogy észrevettem a páromnak is ez jön be, mert baromi nedves lesz tőle.


A hosszúnál van hogy már nem is érzem hogy bent vagyok e.

2016. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 opened paradise ***** válasza:
90%

Exemig azt hittem,hogy én napi egyre lettem kalibrálva. Emiatt azt próbáltam elnyújtani. Most a barátnőm kihozta azt,hogy délutántól hajnalig is megvan a 3 és másnap is.

A vasárnapjaimon rendszerint jegelem a tökeimet:D

Mikor zsibbad és már nem vagy "éhes".

Ennek ellenére mindig jó újra.

2016. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 B.lacko ***** válasza:

Elso szexnel egy delutan 9 orgazmus..masnap majdnem elpatkoltam:) azota ilyen nem volt.. Napi 6 orgazmust birok,de akkor ko:)

28\f

2016. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!