Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tippek férfiak orális kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek férfiak orális kielégítésére? Srácok ti hogy szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés

Szeretném a lehető legjobban csinálni, kielégíteni a barátomat. Azt mondja nagyon is jól csinálom, azonban orális kényeztetés hatására még nem élvezett el (sose vittük végig, hanem ratértünk a szexre). Hogyan tudnék neki orgazmust okozni a lehető legjobban?

Ilyenekre gondolok, hogy a végére pl be kell gyorsitanom stb. Általánosságban, ti hogy szeretitek?


Általában lassan kezdem aztán kis idő múlva használom a kezemet is, de nem szoktam nagyon gyorsan csinálni (lehet kellene?)


Köszönöm a hasznos valaszokat:)


2016. máj. 20. 15:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es, biztosan szopóágon végeztem férfi létemre. Férfiként, mint akit sz*opni szoktak, tudom, hogy nem minden nő tud sz*opni.
2016. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ezt elismerem de akkor azt is lasd be,hogy nem minden ferfi tud nyalni
2016. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
es ezt en nokent mondom :)
2016. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12-es elismerem. Nem is állítottam ennek ellenkezőjét. Én nem vagyok olyan buta mint pl. a kérdező (bocs kérdező), hogy általánosítók és azt mondom, hogy a nők milyen rosszak ebben meg abban, milyen rossz jellemük van, csak azért, mert nem tudok úgy gondolkodni ahogy ők. A kérdező is: A pasiknak miért csak szex kell? Mindenek? Mert, ha mindnek, akkor ez nem az ő hibájuk, ez egy általános viselkedési forma ami ellen nem tehetnek. De általában nem csak szex kell neki? A hírtv egyik műsorában láttam a szexmunkával kapcsolatban egy beszélgetést, női szakértőkkel, ők is azt mondták, a felméréskelből az derül ki, hogy sokszor akik prostihoz járnak, az 1 órából 5-10 perc a szex, a többit pedig beszélgetéssel töltik. sőt van aki eleve beszélgetni megy. Nem kapnak érzelmet sehol így megvásárolják az érzelem illúzióját. Hasonló igaz a nőkre is, csak ők nem járnak prostikhoz, hanem szexel akarnak érzelmet venni.
2016. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Te biztos, hogy jó kérdésre kommenteltél? Semmi köze nincs a kérdezőhöz az állításaidnak.
2016. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ja en is ezt neztem..:))
2016. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hoppá. Igen, kicsit benéztem.
2016. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm mindenkinek aki hasznos választ adott!:D


Aki azt mondta hogy ez a legalja, ilyeneket kérdezni, hát nem tudom, véleményekre voltam kíváncsi, dehát ő biztos mindent tud!:)

2016. máj. 21. 04:59
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!