Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tippek férfiak orális kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek férfiak orális kielégítésére? Srácok ti hogy szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés

Szeretném a lehető legjobban csinálni, kielégíteni a barátomat. Azt mondja nagyon is jól csinálom, azonban orális kényeztetés hatására még nem élvezett el (sose vittük végig, hanem ratértünk a szexre). Hogyan tudnék neki orgazmust okozni a lehető legjobban?

Ilyenekre gondolok, hogy a végére pl be kell gyorsitanom stb. Általánosságban, ti hogy szeretitek?


Általában lassan kezdem aztán kis idő múlva használom a kezemet is, de nem szoktam nagyon gyorsan csinálni (lehet kellene?)


Köszönöm a hasznos valaszokat:)


2016. máj. 20. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
Téged sem az eszedért szeretnek.
2016. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A legalapvetőbb csodamódszer az, hogy: ha figyelsz. ;) Mindenkinek más a jó, nincsenek általános módszerek. (Exem például az elején nagyon durván csinálta, mert az ő exe szinte érzéketlen volt. Én viszont nagyon is érzékeny, ezért majdnem, hogy fájt, amit csinált. Szerencsére hamar leszokott róla.)


Figyeld az arcát, a szemét, a légzését, a hasát! Teszteld! Próbálkozz puha, vagy intenzívebb érintésekkel, próbálkozz lassú, közepes, vagy gyors tempóval! Ha azt látod, hogy a hasa megfeszül vagy a légzése felgyorsul, vagy hirtelen becsukja a szemét, hangosabban felsóhajt, stb... Akkor tudhatod, hogy amit most csinálsz, az jó neki. Folytasd kitartóan!


A lényeg, hogy tőle tanuld meg, hogy neki mi a jó. ;)


Néhány alapvető dolog azért:

1. figyelj arra, hogy mennyire van felizgulva! Minél izgatottabb, annál inkább intenzívebben fogja kívánni az érzést. Minél kevésbé, annál inkább rávezető jelleggel.

2. kezdd lassan, haladj a gyors felé! Az orgazmus közelében általában a gyorsabb a jobb.

3. ne váltogasd a tempót túl gyakran! Ha egy ritmusra beálltál, akkor azt tartsd, amíg nem lesz izgatottabb! Akkor válthatsz feljebb.

4. használd az ajkad és a nyelved is! A nyelved inkább izgató, csak attól nehéz elélvezni, de sokat tesz hozzá. A makk alján, peremén nagyon érzékenyek tudunk lenni rá. Az ajkaddal fond körül a makkját, amennyire tudod (vigyázz, hogy a fogaid ne használd)


Ha megtanulod felismerni, hogy neki mi a jó, elkezdhetsz vele játszani. ;) Sokan szeretjük például, ha elsőre nem hagysz elélvezni, hanem, amikor látod, hogy közeleg, hirtelen abbahagyod. Két-három ilyen megállás után az orgazmus sokkal intenzívebb.

2016. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 ezt a "kedves" megjegyzést válaszra se méltatom:)

#2 nagyon köszönöm hasznos válaszod! Mindenképp szeretnék a lehető legjobban odafigyelni rá! Meg fogom fogadni a tanácsaidat:)

Azért is csinálom kicsit félve, mert az elején nem nagyon szerette az orális szexet ha neki csináltak, mondta hogy sokszor érezte magát túl érzékenynek és inkább "csiklandós" érzés volt, mint jó. Aztán idővel ez velem változott szerencsére, remelem teljesen.:)

2016. máj. 20. 16:04
 4/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :) Próbáld akkor minél inkább a puha érintéseket és a lassú mozdulatokat. Majd hozzászokik az intenzívebbekhez is. Ha kételkedsz magadban, vagy nem egyértelműek a testi jelzései, nyugodtan kérdezz tőle. ;)


Nekem hasonló helyzetben amúgy az exem azt találta ki, hogy kézzel elégített ki. De előtte a kezét vastagon bekente oliva-olajjal. Más tapintása van, mint egy síkosítónak, sokkal melegebb, puhább, sokkal tovább is tart. Nagyon gyengéden csinálta. Ezután én is jobban el tudtam engedni magam, meg ő is jobban be tudta mérni, hogy milyen ingerek kellemesek nekem.


Játsszatok! ;) A játék nevel.

2016. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Még ahhoz is tanácsot kell kérned,hogy hogyan szopjál..Ez mindennek az alja de ne zavarjon :D
2016. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Mar akkor legy azon,hogy izgalmi allapotba hozzd,mikor meg nem tertel ra az oralozasra.Van,hogy a kinzo varakoztatas csak megjobba teszi majd.. ;)


Termeszetesen ez helyzettol is fugg.Volt mar olyan,hogy annyira kivantam a pasimat mikor kapcsolatban voltam,hogy egyszeruen a falnak loktem es kirangattam farkat, a gatyajabol..leterdelve elibe ehesen vettem kezelesbe.


De persze szoktam lassan es raerosen is kenyeztetni,ilyenkor mindent az elejetol csinalok. Kezdve azzal,hogy ramaszok es elkezdem harapdalni ajkait,allat,nyakat.. tovabb haladva lefele a harapos csokokkal..Korbenyalom mellbimbojat..mikozben csipomet lassu tempoban az ovehez dorgolom.

Egy ido utan tovabb haladok es forro csikot huzzva nyelvemmel lefele a hasan/vagy epp csokokat ahogy jon.:) Altalaban ha igy haladtam mar kokemeny volt mire kiszabaditottam boxerebol.:P

Ezutan van,hogy csak pimaszul jatszom vele egy ideig,huzom az agyat azzal,hogy csak kozel hajolok,hogy erezze forro lehelletemet..majd lagyan erintem ajkammal..

Ha jol csinalod akkor ennel a pontnal mar vagyakozva emelgeti csipojet ezzel adva a tudtodra,hogy tobbet akar.

Ilyenkor van,hogy markomba veve erosen megszoritom a tovenel mikozben ajkaim kozze veszem de meg mindig csak a makk reszet.Itt nagyon fontos a nyelvmunka ha jol csinalod sokkal tobbet er mint egy melytorkozas,ugyanis a makk kornyeken a legerzekenyebbek a dragak.:)

Nem kell sietned..Lassu tempoban csinald eloszor kozben gyengeden,maszirozo mozdulatokkal mozgasd kezed farkan,szopas kozben.(Nemtudom mekkora a parod merete az exeme 19-20 korul volt ezert kellett egy kis ido mig belejottem a melytorkozasba,de addigis a technikam mindig hatasos volt.:D)

Te ismered a parod,figyelj a jelzesekre.. mellkasa mozgasara,hogy veszi a levegot,ad-e ki mely morgo hangot.. ha igy van ez mindd arra osztonoz,hogy gyorsabban csinald.

Az is arulkodo jel,ha erzed luktetni a szadban..Olyankor melyitek az oralozason es begyorsitok,neha kemenyen megszivom is.Nem kell sok ido es mar erezni is ahogy teljes testeben megfeszul amit a zihalas,morgas is kovet.


Fontos! Van olyan pasi akit nem erdekel,de a legtobbet igen.

Nyeld le.Semmi bajod nem lesz tole.Nekik mindenkeppen jobb elvezet szempontjabol is es a latvany is elrenyobb,hidd el.;)


L.

2016. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
5-ös, nem mindenki tud sz*opni, úgyhogy nem olyan alja tanácsot kérni ezzel kapcsolatban. De mivel neked még nem volt szexuális élményed, hiába mondjuk neked, hogy ez mi fán terem.
2016. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6-os, miért kellett jelezned, hogy kapcsolatban voltál vele? Anélkül is megkívánhatod a sz*opást.
2016. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
# 7 Ja tudom a szopáshoz szakértelem kell azért végeztél szopóágon :DDD
2016. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as lehet,hogy mas igen de nekem erzelem nelkul nem megy es azt csakis kapcsolatban tudok kialakitani.
2016. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!