Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen vibrit javasoltok? 18/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrit javasoltok? 18/l

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szilikonos, állítható rezgőset.

24L

2016. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

We-Vibe tango vagy Lelo Soraya :D

Kapott anno ilyet tőlem ajándékba egyik barátnőm távolléti napokra :D

2016. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan amelyik szilikonos és a herék is rajta vannak és rezeg is.Én olyat néztem ki,de még nem vettem meg.:20/L
2016. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel még csak 18 éves vagy, így a rózsaszín "első kéj" tini vibrit ajánlom. :)
2016. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg 1 pasit ajánlok!! Mindenki megőrült? Hamár mindenképp nem tudsz magadnak pasit fogni,vagy megtartani akkor:


Gyöngyös,forgós,v.i.b.r.i. lepkés cs.i.k.l.ó. izgatóval


[link]


de ha ennél is durvábbat szeretnél,és a fantáziád is nyitottabb akkor elektromos stimulátort ajánlok,a vibri lejárt!!!


Ettől akkorát élvezhetsz hogy összepisiled magad,és hát ez a cél ugye?


[link]



NEM VAQGYOK BENNE ANNYIRA OTTHON,DE LÁTTAM MÁR MŰKÖDÉS KÖZBEN ILYET,ÉS A LÁNY SZÓSZRINT SIKÍTOTT TŐL ANNYIRA ÉLVEZTE.


[link]

2016. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!