Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen pózban szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózban szeretitek a legjobban csinálni?

Figyelt kérdés
Orált anált vagy sima sexet..helyszín+.életkort is irjatok:)

2016. máj. 18. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó! Nem? XD 22f bp
2016. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Doggy 29/30 pár.
2016. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:
a számra ül és nyalom,majd beletolat a farkamba
2016. máj. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

több van nem tudom mindnek a nevét.


gyertyában kezdi én a combjait lenyomom úgy, hogy a lábai majdnem párhuzamosan legyenek a testével és úgy...


kifliben,

csaj hason fekszik és úgy, változó hogy én is rajta fekszem vagy más pózból,

lovaglóban, inkább úgy hogy a popó nézzen felém,

kutya csak análban,

meg néha szoktam úgy is hogy a csaj oldalt fekszik én meg úgy rajta, vagyis az oldala van felém.


meg ugye a misszionárius, illetve néha talán olyan pózok is aminek amúgy sincsenek nevei csak megvalósítható és úgy hirtelen gondolkodás nélkül jön (de lehet hogy van rá póz, nem tudom, sokfajta spontán ötlet van ami többségben működik, néha meg nem).


meg hát állva még a felhoz nyomva elölről hátulról, vagy hogy felkapom a kezeimbe, de ezek ritkák.


Az biztos hogy a misszionáriust ahogy tudom kerülöm, sokáig csináltuk csak úgy, kicsit egyhangú lett... a kutyát meg úgy nem szeretjük, csak ha anál.


23f / 18n

2016. máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Allva, hatulrol egy kapualjban, a kocsira tamaszkodva vagy a szabad eg alatt valahol. 31F
2016. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig más pózban. Minden helyen ahol lehet. A válltozatossag gyönyörködtet. De azért van pár kedvencem. 69, kuty, lovaglós szemből hátulról, szemből lovaglóst nagyon szeretem popsiba, mert én irányítom milyen mélyen ülök bele.
2016. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Orált, úgy hogy a "fogadó" fekszik.

Sima szex - lovagló pózban, de úgy, hogy én irányítok alúlról (köben lehet csöcsörészni)

Anál - nem tudom lehet konzervatív vagyok, de nekem nem tartozik az érdeklődési körömbe.

2016. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

orál-álok,vagy fexem.

sex-alul vagyok, meglovegol a lány lehet cicit fogdosni.

anál-ahogy a lány szeretné.

2016. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!