Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A japán/távol-keleti férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A japán/távol-keleti férfiak "szeretethiányosak"/nehéz csajt találniuk?

Figyelt kérdés

Unalomból felmentem a 'jútubra'. Random dolgokat néztem. Majd Girls fail videókba ütközve elgondolkodtam...

Keresőbe: Lovely girl win.

Az első 5 oldal japán(tovább nem néztem).

"WTF IZ DISZ???"


2016. máj. 17. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos itt nálunk egzotikusságuk miatt előnyben vannak, az animerajongó csajok meg azonna hanyatt vágódnak nekik, ha pofázik egy kicsit japánul (elég ha azt mondja, hogy "a varjú mindig éjfélkor károg és a macska a bazsalikomra pisil" meg hoz nekik egy eredeti animéskönyvet...
2016. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Lol nem :D Miért találnának nehezebben csajokat? Biztos ott is van olyan, akinek nehezebben megy, de olyan mindenütt van.
2016. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!