Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem élvezek el maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezek el maszturbálás közben, hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és nem használok vibrátort semmit csak az ujjaimat.Mostanában nagyon kívánom a szexet,de nincs barátom.az igazat megvallva nem is szeretnék pasit...

Ti hogy szoktatok maszturbálni,hogy el is élveztek? :)


2016. máj. 17. 19:23
 1/5 anonim válasza:
Akkor szerintem vegyel egy vibratort.
2016. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyszerre nagyon erősen masszírozni a G pontodat és a csiklódat.
2016. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
N
2016. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 seesee ***** válasza:

Saját példámat mondom.. kell hozzá valami, ami izgalomba hoz. Egy könyv megfelelő részei, filmrészlet, bármi. Ha meg van az alap hangulat, akkor fejben tovább tudod vetíteni, gondolni, ha közben simogatod magad, akkor össze fog jönni. Nekem is nehezen ment eleinte, mindig jól esett, de orgazmus egészen addig nem lett belőle, amíg nem koncentráltam fejben teljesen oda, és nem használtam eleinte valami vizuális ingert. Most ott tartok, hogy fejben tudok vetíteni külső inger nélkül is, és az összpontosítással mindig orgazmus lesz.

Ez is tanulható, tudod erre kondícionálni a testedet, ami hatalmas segítséged lesz akkor is, amikor már párkapcsolatot létesítettél. Ott, és akkor is könnyebben fog menni.

2016. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2016. máj. 17. 20:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!