Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom már nem szeret,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem szeret, csak fél megmondani?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha már nem szívesen akarna velem beszélgetni. Tegnap ért haza egy "ivós estéről", és ugyan sok volt az alkohol, de mára teljesen jól van. Azelőtt olyan volt minden mint régen. Most kb le vagyok tojva. Nem tudom, rákérdezzek-e.


Huszonévesek vagyunk mindketten.


L


2016. máj. 17. 16:36
 1/8 A kérdező kommentje:
2 és fél éve vagyunk együtt
2016. máj. 17. 16:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Lehet fáradt/másnapos/rossz napja van. Egy nap alatt nem szoktak kiszeretni valakiből. Az is lehet, hogy összejött valakivel, de ne erre gondolj elsőre.
2016. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy ismertem meg, hogy ha képbe kerül más, lenne benne gerinc ahhoz hogy elmondja. De eszembe jutott nekem is.
2016. máj. 17. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet h ittasan nem tudott magáról és félre lépett
2016. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Honnan kellene tudni ennyiből? Te ismered. Én 2,5 év alatt a Világ legjobb pasiját vagy nőjét is megunnám. Van 7 milliárd ember a Földön, nem sok 2,5 év egy emberre? Így alig próbálhatsz ki 25 embert életed során.
2016. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van akik egy életet leélnek együtt. Ha te nem vágysz tartós kapcsolatra, akkor oké. De attól még más még teheti.

Sok ember szereti a narancsot. Sok nem. Senkit nem érdekel. :)

2016. máj. 17. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszeljetek meg! Ennel jobb otletem nincs.
2016. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a 1,5 év nem tartós kapcsolat?? Máris +12 emberrel többel lehetsz együtt. Egyébként ilyen kérdéssel ne adj tanácsot. Honnan kellene tudni ennyi infóból? 50-50%, hogy szeret-e.
2016. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!