Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti képesek lennétek erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet: szerelmesek vagytok, ELVILEG tényleg szeretitek azt a bizonyos nőt. Valamiért el kell költöznötök nagyon távol tőle (több 1000 km), és ott rendszeresen szexeltek egy olyan lánnyal/nővel, akivel régen együtt voltatok (aztán nagyon jó barátok lettetek), DE közbe még mindig megy az így szeretlek úgy szeretlek a másik nőnek telefonon.


Ez tényleg lehetséges? Lehet így szeretni valakit, vagy az nem igaz szerelem ha ezt meg lehet tenni? Vélemények?


Normális, érett válaszokat várnék. Köszönöm!


2016. máj. 17. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem tennék ilyet, de nem vagyunk egyformák.
2016. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nekem már akkor bűntudatom volt barátnő mellett, ha alaposabban megnéztem egy másik lányt, pedig tudom, hogy abban nincs semmi rossz.
2016. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 CptTomato ***** válasza:
100%
Bűntudat nélkül nem... de szexelni lehet bárkivel, ha szeretsz valakit ha nem... a hűség nem érzés hanem döntés.
2016. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pszt! ***** válasza:

Nem, kicsit sem normális. Bár a farokbáróknál, lehet ez a természetes. Én elhajtanám a faszit a pi.csába...

25/N

2016. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Igen, szemben mondjuk a nők többségével egy pasi, ha sokáig nem jut nőhöz, hiába szereti a párját képes szexelni úgy egy másik nővel, hogy az a másik semmit nem jelent neki csak egy eszköz, így vagyunk programozva és van aki tudja kontrolálni magát van aki nem
2016. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pszt! ***** válasza:
100%

Erre fogni :D

De ha a nőt vezetné az ösztöne, akkor az természetesen kapna pár jelzőt a neve elé, mellé és közé is :D

2016. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tőlem biztos nem. Legyünk őszinték nem egészséges sem nőnek sem férfinak- ha amúgy megvan az igény bennük - hogy évente néhányszor éljenek nemi életet a körülmények vagy akármi miatt. Az más, ha egyébként látszólag minden ok és rendszeresen együtt is vannak és akkor megy félre a másik
2016. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok mással dugni ha szerelmes és szerezem a lányt
2016. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a nagyon távol, több ezer km gondolom külföldön van munka miatt de én nem mennék ki dolgozni úgy hogy itthon meg van barátnőm, csak akkor ha jön velem.
2016. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ilyen esetben sajnos én is megcsalnám a kedvesemet, még ha vele is tervezném leélni az életemet. Szomorú, aljas vagyok, de ez van. Kell a szex... 30F
2016. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!