Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jut eszembe gyakran,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut eszembe gyakran, hogy szexibb lennék, ha híznék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vékony, sőt... 157 cm és 62 kg vagyok, van rajtam egy kis felesleg, de nem vészes, mert izom is van.


Az utóbbi időben többször eszembe jut a tükörbe nézve, hogy jobban érezném magam néhány plusz kilóval, hogy szexibb, nőiesebb lennék, ha felszednék egy keveset.


Abnormális ez? Vagy a korral jár? Gimis koromban ugyanilyen alakkal túl ducinak láttam magam.


25/N



2016. máj. 17. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Képtelenség kép nélkül megmondani, de ha te attól jobban érzed magad csináld
2016. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem abnormális. alapvetően úgy alakítsd magadat, hogy minél inkább megfelelj magadnak.
2016. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezt látni kellene...
2016. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan lehet mint a fiúknál. Szinte mindenkinek más jön be, az anorexiástól a BBW-ig minden típusnak van kedvelője. És szerintem te, bizonyos esetben (ducibban) szebbnek látod magad. Mint ahogy egy fiú szebbnek láthat egy anorexiás- BBW lányt a többinél, mert az az alak jön be neki.
2016. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
157/62 sem éppen vékony. Ha ilyen számok mellett sincs jó nagy(kerek!) melled, segged, akkor totál felesleges híznod.
2016. máj. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!