Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon "husis" a puncim. El...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "husis" a puncim. El lehet ezt valahogy tüntetni? Engem nagyon zavar.

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 10:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
#10: dehogy, az összes forever alone ott meredezik az asztal alatt.
2016. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10-es, szóval aki a husisat szereti, az foerever alone, de ha elkezd csajozni, akkor már nem azt fogja szeretni? Vagy esetleg attól az, hogy néha több, néha viszont kevesebb ingerre van szüksége?
2016. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Képet! Én imádom a husis puncit! ;)
2016. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem az a forever alone, aki a husis puncit szereti, hanem az, akinek már a gyk-s szövegekre is feláll...
2016. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
El tüntetném én abban a husis punciban a farkam!
2016. máj. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ngng79 válasza:

Az exbarimômnek is nagyon húsos(ak) volt(ak) a szeméremajkai; alig tudta felhúzni magára a fehérnemût. Leginkább a strandon érezte magát feszélyezve, mivel rendkívüli módon domborodottak ki a szeméremajkai bikinijébôl. Ezzel egy nyìlas v. oroszlán csillagjegyû vissza is èlt volna, hogy provokálja a férfiakat; de ô Szûz csillagjeggyel megáldva kínosan érintette a fejlett szeméremajlai. Epilált volt a dombja, ami méginkább kiemelte látványosan... nincs rajta mit ragozni. Vannak nôk akik úgy élveznek el, hogy vákummal szívják és háromszorosára duzzad a szeméremajkak.

Sovány nô volt, de a sz-ajkai jó húsi volt; szerettem az ajkaim közzé venni és szopogatni. Szóval a pasid imádni fogja,ebben biztos vagyok :)

2016. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!