Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az orosz nők tényleg szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orosz nők tényleg szeretik az anált és a mellük sem kicsi?

Figyelt kérdés
és persze vékonyak is?
2016. máj. 17. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen es tobb millio orosz szupermodell var arra hogy a hozzad hasonlo beteg allatok megtalaljak oket. Utleveled van?
2016. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből feltételezed, hogy ezek a dolgok nemzetiséghez kötődnek?
2016. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%

Biztos hogy máshogy szexel egy orosz csaj, mint egy muzulmán lány, szóval szerintem köthető nemzetiséghez.

És ha ez a kérdés az orosz lányok biztos hogy szálkás erős és jó csajok. Biztos soknak a melle is nagy:)

2016. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,és a "magyar nők a legszebbek" mondás minden egyes magyar nőre igaz.
2016. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
magyar nők nem annyira szépek, nem tudom honnan szedték ezt az emberek.
2016. máj. 17. 10:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig de,menj ki pl Németországba vagy Angliába és fel fog tűnni,hogy Magyarországon sokkal több a szép nő.Ezt nem csak én tapasztaltam így.
2016. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pszt! ***** válasza:

Akkor sok sikert az orosz lányokhoz :D [link]

Jah és persze Te is tökéletes vagy, mint a legtöbb férfi :) Milyen kár is érted :)

25/N

2016. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7:

Most mit kötözködsz vele? :-P Akiket linkeltél mellben rendben vannak, vékonyak és ránézésre is szeretik az anált ;-) azaz a fenti kritériumoknak megfelelnek :-P

2016. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pszt! ***** válasza:

Kezdődik :D

Kedves 8-as :*

Csak kerestem a kritériumoknak megfelelő hölgyeket. Igaz a Brezsnyev szemöldök még hiányzik és ahogy látom az orállal se lesznek problémák :) Max egy kis szájszag, de mi az? :D Majd a vodka elnyomja :D

2016. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olaszok vidámak, a németek precízek, az angolok pedig udvariasak.
2016. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!