Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi az esély?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély?

Figyelt kérdés
A termékeny napokon 2 naponta együtt lét mennyi esélyt ad a teherbe esésre??
2016. máj. 17. 08:17
 1/5 A kérdező kommentje:
kérek mindenkit értelmes válaszokat írjon bunkókra nem vagyok kíváncsi
2016. máj. 17. 08:50
 2/5 anonim ***** válasza:

# 1


Szerintem az ítélkezés helyett érdemes lenne logikusan végiggondolnod, hogy egy így megfogalmazott kérdést vajon olyan nő tesz fel, aki elkerülni szeretné a teherbeesést, vagy olyan, aki gyermekáldásra vágyik, mert úgy érzi, hogy megtalálta hozzá a megfelelő társát és már az életkörülményei is alkalmasak ahhoz, hogy felelősséggel meghozzon egy ilyen döntést.


Kérdező, az orvosok általában azt mondják, hogy ha mindkét féllel alapvetően rendben van ilyen téren minden, akkor minden ciklusban kb. 25 % esély van rá.

2016. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
babát szeretnék ezért van a kérdés ez nem ítélkezés sajnos az elöző komment az nem volt értelmes ezért írtam ha valakinek nem tetszik a kérdésem nem kell rá válaszolni
2016. máj. 17. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se nőgyógyász, se genetikus, de két gyereket összehoztunk pont úgy ahogy leírtad vagyis a termékeny napokon két naponta szexeltünk ( mindkét esetben a második lövés volt telitalálat :-D ). Semmi extra, tehát nem hatszor mentem el a páromban, nem szedtem fehérje komplexet, se vitamint külön, nem volt szex megvonás előtte, sőt még bagózok is. Szóval igen alapvetően teherbe eshetsz így, de ha nem akkor sem kell pánikolni sok mindentől függ
2016. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(2. hozzászólóként egy azóta törölt kérdésre reagáltam.)
2016. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!