Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Crossdresserek hogyan kezdtéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crossdresserek hogyan kezdtétek, és meddig jutottak el?

Figyelt kérdés
Mikor jöttetek rá hogy ez titeket érdekel. Mi az, ami valójában vonz benne? Mi volt az, amit legelsőként kipróbáltatok? Elmondtátok már valakinek, netán kerestétek már szintén hasonló érdeklődésűek társaságát?
2016. máj. 17. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:

> Mikor jöttetek rá hogy ez titeket érdekel.

11-12 éves koromban.


> Mi az, ami valójában vonz benne?

Szexuálisan izgat, ha nőnek öltözök vagy annak képzelem magam.


> Elmondtátok már valakinek

Igen, páran tudják, elsősorban közeli ismerősök vagy barátok, olyanoknak mondtam csak el, akik megértik és akikben megbízok.


> netán kerestétek már szintén hasonló érdeklődésűek társaságát?

Igen, itt Gyakorin, de nem igazán jártam sikerrel, aki írt, az ismerkedni akart, de heteró vagyok, úgyhogy ez nem jött be. :)

2016. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egèsz fiatalkoromban kezdődött.Nem tudnám megmondani mi volt az oka de nagyon izgatónak találtam.Talán van egy kis fétis is benne de a mai napig beöltözöm amikor egyedül vagyok.Pedig nős vagyok.Nem mondtam el senkinek de szexpartner keresőn szoktam ritkàn travi vagy crossdresser partnereket keresni.Ha érdekel más is szivesen mesélek priviben.
2016. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük így: ha a férfiak is ugyanolyan szabadon hordhatnának bármilyen ruhát, ahogy a nők, nem lenne probléma.


Mivel én tökéletesen meg lennék elégedve, ha hordhatnék szoknyát és magassarkút. Leginkább ez utóbbit.


De mivel ez nem lehetséges, és ha viselni akarom ezeket, akkor teljesen fel kell öltöznöm. A cipőkért vagyok leginkább oda, bár nincs sok, meg hát, el is kell ezeket rejtenem valahol.


Kb. 10 éves lehettem, mikor először vettem fel anyám magassarkú cipőit. Tovább nem nagyon léptem. később a garázsban találtam egy nagyon jó kis ruhát, meg melltartót, ennyivel továbbmentem. Mikor elkerültem az egyetemre, egy másik városba, vettem saját cipőt, saját ruhát, de épp csak egyet-egyet. Akkor még olyan vékony voltam, hogy az akkori barátnőm ruhái is rám jöttek, ki is használtam ezt egyszer, amikor farsang volt és szerepet cseréltünk.


Van barátnőm, igen, így is, mivel heteró vagyok (vagy inkább: leszbikus férfi), de tudom, hogy sosem fogadná ezt el. Biztos szétmennénk, ha elmondanám neki. A társadalom meg nem elfogadó, hogy magassarkúban és szoknyában mászkáljak odakint...


Amúgy van benne valami izgató, ha nőként lépsz az utcára. Ahogy hallod a cipőd kopogását, ahogy érzed, hogy kissé máshogy jársz, kicsit szexisebbnek érzed magad. Én főképp este, sötétben mentem ki. Eddig egyszer volt csak, hogy megszóltak az utcán, mert akkor nagyon ki voltam festve, nagyon travis volt a fejem... Szóval csakis normálisan, konszolidáltan szabad kimenni...

2017. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-Még 10 éves kor előtt

-Magam sem tudom megfogalmazni, talán a szerep eljátszása

-Én farsangkor vettem fel egy lányismerős jelmezét, aki nem akart felöltözni

-Van olya ember, aki tud róla, de az ilyeneket csak anonim internet-felhasználóként ismerem. Igen, próbáltam keresni egy nálam tapasztaptabb ember ismeretségét, hogy segítsen ebben.

2017. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!