Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs szexuális étvágyam. Miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szexuális étvágyam. Miért?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót kezdtem el szedni, most szedem olyan 14. napja kb, azóta semmi szexuális vágy, kb 2x nyúltam magamhoz ez idő alatt míg előtte kb minden nap...alig bírtam magammal. Most már van párom de még nem történt meg a dolog, de én addigra fel akartam készülni, hogy ne azon kelljen aggódni nehogy terhes legyek majd (gumiba önmagába nem bízok!) Így nyilván nyugodtabb leszek, csaképp kedvem sincs az egészhez, maszti közbe is nehezebben megyek el, semmi izgalom...ez fog majd változni, pl kövi hónapba jobb lesz a helyzet vagy marad így? :(
2016. máj. 16. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta csökkenti a nemi vágyat. A "tabletta" álterhes állapotot hoz létre a szervezetben. Terhesen meg mindek szexelni? Hiszen sokáig a szex célja az utódnemzés volt.
2016. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*minek
2016. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
***kizárólagos célja
2016. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

megszakítás, plusz gumi és tabletta, ebben bízhatsz 100%-osan.



Az amit az első ír, de az is lehet hogy egy jel :P Hogy még nem most kéne szexelned, talán nem megfelelő emberrel :)


Előtte ha minden nap magadhoz nyúltál, akkor hogy álltad meg hogy ne feküdj le a barátoddal? Ő nem is közeledett ilyen téren feléd? Te komolyan akarod a szexet, vagy csak muszájból tennéd? Kérdezd meg magadtól!

2016. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hagyd abba, jó a gumi is
2016. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!