Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem jó a páromnak a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a páromnak a szex, véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon szereti, ha felül van a nő, viszont én nem szeretek felül lenni, és ő így nem élvezi. Egyszerűen nem kényelmes, és nem élvezetes a lovaglás számomra. Neki viszont uncsi, hogy mindig ő van felül, ő irányít. Tudnátok segíteni, hogy esetleg mivel lehetne feldobni számára? Mivel tehetném élvezhetőbbé? Hogyan?
2016. máj. 16. 22:25
 1/4 Pszt! ***** válasza:

Hát szerintem vagy változtatsz és néha a kedvében jársz, vagy hamar vége lesz a kapcsolatotoknak. Miért nem szeretsz felül lenni? Zavar valami, vagy szimplán lusta vagy? Próbáljátok a kutya pózt, úgy Te is és ő is aktívan részt vehettek a dologban. Ne csak egy pózban nyomjátok végig. Neten van egy csomó ilyen cikk és segédlet, amikkel jobbá teheted számára és számodra is. De ne csodálkozz rajta, hogy elunta, hogy csak ő teszi a dlgát, te meg alatta vonaglasz...

25/N

2016. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor én vagyok felül úgy érzem, hogy nem tetszek neki, nem jó így ez az egész. Vagy esetleg, hogy nem jól csinálom.
2016. máj. 16. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
annyi pózt ki lehetne még próbálni, ahol nem kell "felül" lenned, de tudsz te is irányítani.. próbálkozzatok, térdelve, ülve.. nehogy már ezen múljon..
2016. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A te pózod a háttal lovaglás lesz szerintem. Próbáld ki. Annyira dőlsz előre amennyire akarsz és a srác örül. Hajrá!
2016. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!