Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez segít? CSak komoly válaszokat.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez segít? CSak komoly válaszokat.

Figyelt kérdés
MEgint dobtak. Vagy 10-er pedig sokak szerint nem is vagyok csúnya. Az utóbbi két hétben folyamatosan ittam,. Most megyek és részegen valami kis ri**ncot felszedek. Legyek már túl. Mert látszik a nők másképp nem akarnak számba venni. 20 F
2016. máj. 16. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem segit ha itt sajnaltatod magad

Attol nem lesz parod

Es ha iszol az sem megoldas

2016. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyen benne kihívás, csináld józanon!
2016. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Ez sem oldja meg a problémát max. felejteni segít ideig-óráig.

Most én is elmennék inni meg szexelni egy vonzó ismeretlennel, csak segítsen felejteni a gondjaimat...L

2016. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pszt! ***** válasza:
100%

Felszínes vagy nagyon az a probléma, na meg, hogy így oldod meg a dolgot, alkohollal... Nem elég egy értelmes lánynak, hogy aránylag normálisan nézzél ki, de az istenért, lehessen már veled beszélgetni valamiről. Értelmes nők részeg férfiakkal nem foglalkoznak...

25/N

2016. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!