Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Testesebb lányok ti tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testesebb lányok ti tényleg nem érzitek annyira a kicsi péniszt? Szívesebben fekudnetek le olyannak akinek jó hosszú és vastag?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem a méret számít, hanem az hogy ki tud-e elégíteni vele. Technika/Sebesség hatalmas előnyt jelent.
2016. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pszt! ***** válasza:
100%

Ezt meg hol a jó istenben olvastad? :D Na meg mi számít kicsinek? Én se vagyok nádszál kisasszony, de egy fiúval se úgy ismerkedtem, hogy "Helló, ugye van 16-os farkad, mert ha nem.." Minden nőnek más és más a hüvelye, ugyanúgy, mint pl. a melle, vagy az arca. Egy 5 centiset egy 20 kilós lány se fog megérezni, max akkor, ha szűz. Ahhoz, hogy egy átlagos farokkal, ne tudj egy nőhöz hozzáférni, annak már nem testesebbnek kell lennie, hanem 200 kilónak...

25/N

2016. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
volt egy barátnőm aki nagyon szerette hogy kőkemény és hogy kicsit több mint átlag.. tesztesebb volt és mondta hogy eddig csak puhikkal volt akik görbültek
2016. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!