Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is nagyon izgató hátrahajolva csókolózni, miközben hátulról popsiba dugnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem így csinálni lányokkal, van benne valami nagyon izgató Főleg, ha közben előrenyúlva a melleit/hasát fogdoshatom, vagy néha be-benyúlhatok a puncijába. Ti is szeretitek az anált ilyen érzékien?

2016. máj. 16. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy se szeretem az anált!
2016. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még így nem csókolóztam közben, megmondom őszintén eszembe se jutott, de nagyon izgató, legközelebb tuti kipróbáljuk a párommal.;) Köszi a tippet!
2016. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt megnézném aki így tud csókolózni.nekem nem megy,és még nem is láttam ilyet.
2016. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igen :)
2016. máj. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon érzéki és izgalmas.
2016. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam mondani, hogy análisan is lehet érzékien szeretkezni. Például így, hogy ölelkeztek, csókolóztok közben folyamatosan. Csak annyi, hogy a pasi pénisze nem a punciba csúszik ezúttal, hanem hátulra. Szerintem jó dolog. :)
2016. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!