Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez már megcsalásnak számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megcsalásnak számít vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek van egy barátnõje akivel lassan 4 éve vannak együtt. A lényeg az, h nagyon jó barátok vagyunk a fiúval, és egy este mielött elment beszélgettünj majd megölelt és elkezdett simogatni. Egy idõ után elkezdte csókolgatni a nyakam, a vállam és az arcom majd egyre bátrabban simogatott és egyszer csak elkezdett ujjazni. Mikor megkérdezte h lefeküdnék-e vele akkor jutott eszembe h barátnõje van és leállítottam. Azóta néha amikor olyan kedve van akkor próbálkozik de az ölelésnél többet nem engedek neki. Válaszokat elõre is köszönöm.

2016. máj. 14. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen.
2016. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Boven az az :) mar a nyak sokolgatastol kezdve legalabbis nalam:)
2016. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Most vetettem véget egy négy éves kapcsolatnak

Fiú: Basszus tényleg? Most biztosan nagyon rosszul érzed magad.

Lány: Ja nem nem a sajátom volt az.

2016. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már simogat más - idegen lányt az már nem azért teszi hogy csak kedves. Igen megcsalás.

Jajj, drágám, azért hagytad hadd csússzon az a két a bugyidba!

"Csak akkor jutott eszembe hogy barátnőd van mikor elélveztem..."

N

2016. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pszt! ***** válasza:
80%

Akkor jutott eszedbe? Na ne fi.gass már :D Te is ugyan annyira akartad. Jaj de gyönyörűek ezek a barátságok. Anyukám ez már bőven megcsalás. Ha van benned egy kis tisztelet a srác barátnője felé, akkor elmondod a csajnak, hogy mi a helyzet. De amúgy Te se vagy jobb, mint a srác. Mit is csináltatok ti kettesben? Hagyod magad csókolgatni, fogdosni, megujjazni? Hát ba.szd meg, te is jó fej csaj vagy. Remélem megtudja a "jó barátod" csaja és leszakítja a srác fa.szát és a homlokodra ragasztja.

25/N

2016. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nevetek. :D
2016. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmasan próbálod hárítani magadról a felelősséget :D

Mégis hogy a fenébe tudott hirtelen váratlanul megujjazni? Ez a gyerek nagy varázsló lehet vagy te vagy nagyon lassú reakcióidővel megáldva....

2016. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel magadnak úgy a kérdést, ha egyszer neked lesz barátod, több éve együtt lesztek, ő meg együtt tölt egy estét egy másik lánnyal, akit aztán elkezd csókolgatni, simogatni, aztán eljutnak addig, hogy az ujjai a hüvelyébe vándorolnak örömszerzés céljából, majd elhangzik részéről az a kérdés, hogy lefeküdne-e vele, akkor azt te megcsalásnak éreznéd-e, vagy neked még beleférne.
2016. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az. Es te is nyakig benne vagy. Amugy csak en nekem hihetetlen (pedig csak 20 vagyok es lany), hogy nehany lanyt manapsag csak ugy el lehet kezdeni izgatni meg ujjazgatni? Nem vagyok irigy meg semmi, rendes szexualis eletem van, de nem kene ilyenkor leallitani az uriembert? Hogy bocs, nem fogsz megujjazni, mert a baratom vagy? Vagy ez total normalis manapsag hogy csakigy gondolkozas nelkul engedunk neki mert jolesik?
2016. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hány ujj volt bent :)
2016. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!