Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezéskor mindig 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezéskor mindig 30 másodperc-1 perc alatt elmegyek, ha már egy hete nem szeretkeztem a párommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétköznaponta csak suliban tudonk találkozni, délután sajnos nincs lehetőségünk erre. Maszturbálni sosem szoktam, nem nyújt akkora élvezetet mint a párom.

Szombaton szeretkezünk és utána következőleg csak azután pénteken. Kiváncsi lennék ezellen valami trükkre. (a másra gondolós taktika nem működött, második alkalomnál pedig tökéletesen működik ^^). Ja, és mindig gumival védekezünk.


2008. szept. 24. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
hamár érzed h közel jársz, lehet egykis szünetet tartani, persze ezt nemúgy értem h kimentek és esztek egy szendvicset, hanem kicsit lelassítasz, esetleg kihúzod pár pillanatra.
2008. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem is élvezed annyira a maszturbációt, esetleg segíthet ha a találkozásotok előtt pár órával elintézed magadnak, mert utána több ideig fogod bírni.
2008. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vagy aktus előtt elégítsen ki a barátnőd "másképp" (kézzel, szájjal)előjátéknak se utolsó, ha pedig tényleg olyan gyorsan elmész , akkor valszeg a 2.menetre is gyorsan tudsz regenerálódni. (nálunk bevált)
2008. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maszturbálj.


De tényleg. Naná hogy nem olyan jó mint a pároddal de azért nem rossz és segít hogy teljesíts a párod ágyában, akkor miért ne?

2008. szept. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hehe nálam is volt ien és tudod mit vettem észre ha sokszor önki9elégitesz simán birod 1óráig vagy sokkal többig...én mikor erre rájöttem a hét minden napján 3x4x cvsináltam és hétvégére mikor találkoztunk kivántam és vagy 4 órán keresztül csináltuk ...másnak meg ugy fájt a hátam meg a derekam mint az állat és ö is elég fáradt volt és egész nap az ágyban voltunk és mosolyogtunk egymásra...robáld ki napi 4x tuti jo lesz utána
2008. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!