Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy 23 éves szexuálisan elhanyagolt, de szép lány egy 36 éves pasival akarja átélni mindazt ami eddig kimaradt az életéből?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 09:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
31%
Igaza van a 10-esnek! Minek is megoldást találni a problémára, inkább dugasd magad mással, hiszen erről szól egy kapcsolat, ha valami nem működik a két ember között, akkor az egyiknek repülnie kell, megoldást még véletlenül se keressünk. Szánalmas vagy!
2016. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
34%
Dobd csak ki a mostani pasidat, mert jobbat érdemel nálad. :)
2016. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

10es, te aztán kulturált egy állat vagy!

Mit oldják meg 23 évesen egy 3 hónapja kihalt kapcsolatban?

Próbàlkoztam új és szép fehérneműkkel, beszélni vele, de a szex akkor is csak 10perc és semmi izgalom!

Hova vàrjak még? Fiatal vagyok és nem akarok egy ilyen mellett megpossadni!

Bocs, ha vàgyok némi odafigyelésre!

Azért köszi a választ! :)

2016. máj. 14. 10:23
 14/35 anonim ***** válasza:
85%
Ha kihalt a kapcsolat, annak ellenére, hogy úgy érzed te megtettél mindent, akkor külön úton kell folytatni, mert kinyírja a női önbecsülésedet. Először szakíts, aztán hempereghetsz ezzel a fószerral gond nélkül. :)
2016. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
36%

3 hónap? több mint fél évet küszködtem egykori kapcsolatommal és tökéletesen elvagyunk a mai napig :)

10 perc a szex? neked a szex a legfontosabb a kapcsolatban? rengeteg módszer van amivel lehet javítani. de te életed te tudod menj majd 2x idős palihoz vele tényleg komoly dolgokat érhetsz el :D

2016. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
22%
10-es voltam
2016. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Neki esze àgàban sincs változtatni és változni!

Legyen meccs, sör és 2-3 hetente 1-1 kufirc!

Az nem érdekli, hogy esetleg én mit is szeretnék és mire vàgynék!!!!

Hàt Elnézést ha még én vagyok a k..va!

Soha nem csaltam meg és nem is fogom, de nekem ez kevés!

Nem a szex a legfontosabb, de az érzelem is elmúlt!

Szànalomból legyek vele, vagy azért, hogy ne legyek egyedül??

2016. máj. 14. 10:33
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Lehetsz ám te is gyenge az ágyban drága. De hát ezt én honnan is tudhatnám. De azért majd írj nha csak egy jó dugás kell. 25f ;)
2016. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
40%
látod itt is találsz magadnak pár partnert sok sikert..:D
2016. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nahogy kapdbe te majom. Kellesz te a halálnak akkor. Egyszer akartam rendes lenni. Nem szorulok fizetőakkor. Remélem a faszid is félre*úr azért nem kellesz neki meg gondolom azért mert annyi vagy a6 ágyban mint egy zsák krumpli :)
2016. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!