Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan,40 alatti nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,40 alatti nő, aki csak komoly kapcsolatban szexelt, és soha nem volt egyszer sem "kalandja"?

Figyelt kérdés
Ha van még ilyen, akkor hogy éli meg? Örül neki, vagy bánja? Írjál kort, nemet is. :-)
2016. máj. 14. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én 16 évesen vesztettem el egy fiúval, akivel több mint 6 évig jártam... kétszer megpróbáltam az egyéjszakást, egyszer meztelenre vetkőztünk és mondtam hagyjuk, másiknál egy óra után majdnem elsírtam magam, mert valami rohadtul nem volt oké... csak nem akartam megbántani azzal, hogy még sírok is, amellett, hogy egyszerűen sz.ar volt valami...

most meg várom, hogy szerelmes legyek, mert még a csókolózás sem megy csak úgy nekem

igazából irigylem egyrészt azt, akinek ez megy, másrészt pedig ez egy tök jó dolog igazából

24ll

2016. máj. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

A párommal volt egyedül kapcsolatom.

Én nem bánnom, hogy csak ő volt az életemben. Mióta vele járok több ajánlat és alkalom is volt a megcsalásra. De az nem az én műfajom. Én jobban értékelem a páromat annál, hogy eldobjam, kis kalandok miatt.

2016. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

2 férfival voltam eddig az életben, az egyikkel 19-24 éves koromban, a másikkal 25 éves korom óta.


Nem bántam meg.

27/N

2016. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Egy férfival feküdtem le és most is vele vagyok. Nem bántam meg, így látom jónak.

22L

2016. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

vagy 30 pasival voltam eddig nem bántam meg volt köztük nagyon jó is akit tudnék ajanlani, innen is volt egy nagyon jo fej és jo szexpartner

több mint fele orgazmiust okozott

ugyanigy tennék ujra

ha az elsőnél kikötöttem volna sokkal szegényebb lennék

sajnálom akinek csak egy pasi jutott

olyan mintha mindig töltött káposztát ennel mindennap,

36N

2016. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

2 kapcsolatom volt, 1 emberrel szexeltem, a kalandok pedig hidegen hagynak. Egyrészt nem érzem olyan fontosnak a szexet, másrészt nekem nem mindegy, hogy kivel.

Hogy élem meg? Nem is értem a kérdést. Ki az a h*lye, aki olyat csinál ami nem jó saját maga számára? Én azért élek így, mert nekem ez a természetes és jó. Ha nem tetszene, akkor minden bizonnyal változtatnék.

25L

2016. júl. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

"jo szexpartner"


De sz*ar egy szó ez a "szexpartner". Persze tükrözi a jelentését. Nincs sok fogalma a szexről annak, akinek "szexpartner"-e szokott lenni.

2016. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 RoseTyler ***** válasza:
80%
Voltak dolgok, amiket kihagytam, pedig biztos izgalmasak lettek volna. De se nem bánom, se nem örülök neki. Ez a helyzet, így alakult az életem, és jó ez így, nincs vele problémám. 32N
2016. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, habár még elég fiatal, de nem is szeretnék kalandokat. Egy barátom volt eddig, a mostani, akivel együtt vagyok már majdnem 3 éve. Saját magam döntöttem így, szóval nem bánom.


19/L

2016. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

4 emberrel feküdtem le eddig, abból 1-el jártam. a másik 3, abból 2-vel kavartam az az egy pedig levolt beszélve. találkoztunk és az első találkozásnál lefeküdtünk. nem bántam meg egyiket sem.

13/L

2016. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!