Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hallottatok már homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már homoszexuális transzszexuálisról?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak az van, hogy egy csávó/csaj valójában csaj/csávó és ugye heteroszexuális, de sosem láttam még olyan transzit, aki átműtés után homo lenne. Tuti van ilyen, de hol?
2016. máj. 13. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát ha férfinek született női aggyal, nő lett és nőre vágyik vagy nő volt férfi lett és férfire vágyik. Én keresek olyat aki férfinek született de igazából nő, nőre vágyik.


23N

2016. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy részük kora gyerekkorától ellenkező neműként viselkedik (pl kissrácként babázik, elcseni anyu sminkjeit, nem érdeklik a fiús játékok, teljesen abban a tudatban van hogy ő kislány).

Másik részük csak nagyon androgün megjelenésű, melegként definiálják magukat de aztán belátják hogy ellenkező neműek valójában.

2016. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

persze, van olyan


transznemű nő pl aki homoszexuális (biológiailag férfi, de nőként éli az életét, nőnek érzi magát és a nőkhöz is vonzódik)


vagy fordítva


transznemű férfi (biológiailag nő, de férfiként él, férfinak érzi és definiálja magát és közben a férfiakhoz vonzódik)


egyébként már Platón is írt a transzneműekről vagy más néven transzszexuálisokról a Lakoma c. művében, de ott a harmadik nemként emlegeti őket

2016. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Platon Lakoma cimu muveben az androgunokrol beszel. Ketnemu lenyekrol. Nem a transzszexualisokrol.
2016. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! :)

Én pont ilyen vagyok. Lánynak születtem, de fiú szeretnék lenni és a férfiakhoz vonzódom.

17/ftm

2016. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok pl. én is. De ez elég nagy probléma tud lenni ismerkedéskor. Mivel a férfiból nőnél a leszbik nem fogadják el, hogy nem született nő (nincs petefészke, méhe, nem menstruál), a nőből férfinál meg hogy nincs rendes pénisze, spermája. A meleg férfiaknál ugye a pénisz a lényeg. Úgyhogy az egyedül leélt életre érdemes felkészülni az ilyen irányultságú személyeknek.
2016. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!