Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretném kipróbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném kipróbálni a hármas szxt még egy lányal de eddig még nem tudtam meggyózni a barátomat. Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném vele átélni ezt az élményt de még nem sikerült meggyőznöm. Fiúk/Férfiak ti hogyan reagálnátok ha a barátnőtok ezt kérné tóletek? L20+

2016. máj. 13. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akarja akkor ne erőltesd. A szex kölcsönös örömszerzésről szól, nem kényszerről. (van olyan műfaj is, de ott az alárendelt fél pont azt élvezi)

Tegyél le erről vagy szakíts és keress új pasit.


Te mit szólnál ha ő azt szeretné kipróbálni, hogy a szádba kakál?

2016. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ő nem szeretné, ne akard ráerőszakolni a dolgot. Tartsd ezt tiszteletben, te sem örülnél, ha a párod olyasmire akarna rávenni, ami számodra nem fér bele. Hogyha számodra ez mindenképp fontos része lenne a szexnek, nem tudsz meglenni nélküle, viszont a párod nem szeretné egyértelműen, akkor szakítsatok. De ha nem olyan fontos ez neked, és el tudod engedni ezt a vágyat, akkor törődj bele, hogy a párod ezt nem fogja akarni.
2016. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a menyasszonyom (most már feleségem) hozta fel a témát, örültem neki, csináltuk, jó volt, remélem még fogjuk is. :)
2016. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én benne lennék az én csajom meg nem akarja

pedig a barátnőjét vennénk be

2016. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Van olyan pasas aki nem akar 2 nőt dugni? Az eszem megáll mik vannak:)
2016. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem kellene sem rávenni,sem győzködni,benne lennék mielőtt végig mondanád.Nagyon tetszene!
2016. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ilyen beállítottságú a pasid. Ne eröltesd ha nem akarja!

Én örülnék ha ilyet mondana, szeretne a párom! F.

2016. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!