Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet egy nő ennyire monogám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy nő ennyire monogám?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nőt (40éves) most vált el,kiakadtam azt állitja,hogy neki az első férfi az életében a férje volt,és mellette sem volt senkije. Tehát én lenneék a második,lehetséges ilyen vagy ez egy grimm mese? Nem csúnya a hölgy!
2016. máj. 13. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek.

Nagyanyámnak is a nagyapám volt az első és utoló férfi az életében...

2016. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A mai 40 feletti nők mások voltak még fiatal korukban TÖBBNYIRE, mint a mai fiatal nők. Szerintem ha odamennél 100 főnyi 40-50 év körüli nőhöz, abból a fele-harmada azt mondaná hogy

A, a férje volt az első az életében

B, egy kézen meg tudja számolni hány férfival volt az életében


Köztük szép nők is mondanák ezt. Édesanyám nem mondom hogy egy bombázó, de szerintem szép arcú, átlagosan jól kinéző nő és apa elmondta nekem hogy anyának is ő volt az első férfi az életében (most 53 és 48 évesek).

Hidd el a középkorú generációban (35-50) az átlagos múltbéli partnerek száma sokkal kevesebb, mint a fiatalok (30-35 alattiak) körében.

24/F

2016. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen létezik ilyen :)


De ha már most kételkedsz mi lesz később?

2016. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Messziről jött ember azt mond amit akar
2016. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kételkedem,csak furcsálom.
2016. máj. 13. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet.az én anyumnak is apu volt az első és eggyetlen, már 30 éve házasok.Nővéremnek is 12 éves kapcsolata van neki is csak a jelenlegi párja volt és van is.nekem meg 5 éve van párom nekem is ő volt az első és soha nem is csaltam meg nem is tervezem nem vonzz a gondolat sem eggyáltalán h ilyet tegyek vele :) szóval hidd el vannak ilyen nők a világban 22/l
2016. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok az exnejemhez! De ne várj tőle sokat, mert állandóan el fog zavarni, ha szexelni akarsz vele, és hamar elsárkányosodik.
2016. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!