Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jó nekik a hármas szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó nekik a hármas szex?

Figyelt kérdés
Ismerek egy párt évek óta,és minap felvetette a barátom,hogy a felesége vágyik még egy fiúra,és engem bevenének harmadiknak. Erre most mit lépjek? Meglepődtem!
2016. máj. 13. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha téged nem érdekel, ajánlj be engem
2016. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod mi a jó benne ;-)
2016. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a "két nő és én" felállást kultiválom jobban :)
2016. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne az első akkor a nő részéről a kíváncsiság, a pasit nem tudom... Ha nem az első akkor annyi h tetszett nekik... A nők többsége kíváncsi erre ahogy arra is h milyen nővel... De nem mind veszi a bátorságot h be is vállalja... 19/L
2016. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Elég ostoba lehet az a nő!


"A nők többsége kíváncsi erre ahogy arra is h milyen nővel"

Igen, lehet, de a normálisabbeknak megmarad fantázia szinten.

2016. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
aki kiprobálja miért nemnormális?
2016. máj. 13. 10:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha bejön a csaj és a srác meg jó haver akkor ne hagyd ki.
2016. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy kíváncsiak vagy csinálták már és élvezték. Mi is csináltuk már igaz mi még egy lányt vettünk be harmadiknak és nagyon jó volt. Aki meg ez alapján ítéli meg egy nőről, hogy normális-e annak is csak gratulálni tudok. Elég ostobának és korlátoltnak kell lenni ahhoz, hogy valakit ennyi alapján megbélyegezz. A szexualitás egy élvezeti forrás, ha a résztvevők kölcsönös beleegyezésén alapszik és mindannyian élvezik, akkor mindegy, hogy hányan vesznek részt benne és azok milyen neműek. Ha nekik jó, akkor az jó és normális.
2016. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen ajánlatot kár lenne kihagyni.
2016. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!