Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg szeretném ujjazni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretném ujjazni a barátom szopás közben, hogy vehetném rá?

Figyelt kérdés
Ötletek? Fel vettetem neki a témát eddig kevés sikerrel, mégis nagyon vágyom rá. Mit találnátok ki a helyemben?

2016. máj. 12. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
uhh de szerencsés a barátod. egy ilyenre beneveznék én is... :)
2016. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan partnert akivel összeilletek.
2016. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
velem csinálhatnád :D
2016. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valami komolyabb ötlettek?
2016. máj. 12. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Ennél mi lehetne komolyabb?


1. keresek olyat aki nyitott erre.

2. megbeszéled vele.

2016. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3) Kikötözöd és megteszed neki.
2016. máj. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem izgasd az ánuszát közben finoman és ha izgalomba jön mindig kicsivel nyomulj beljebb. Ha nagyon nem tetszik neki,úgyis elveszi a kezed....
2016. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hannibalking ***** válasza:

Ahogy ezelőtt is mondták beszélni kell róla. Ha sokszor akkor sokszor. De így mindenképp lehet előrejutást elérni. Magában a gyakorlatban meg igazából szerintem tökre ugyanúgy néz ki mint a fordított eset. Eleinte szerintem ne számíts arra hogy egyből vad ujjazás még prosztatamasszázs meg plafonigspriccelő orgazmus. Csak laza simogatással kezdj orál közben. Ajánlott már itt is síkosítót használni, sokkal jobb érzés. Ha ezzel kezded megnyerni akkor utána lehet folyamatosan előre haladni.

Lehet hosszú idő lesz ha egyáltalán lesz valami. Az összes idióta aki itt b..zizik erre a dologra az nem tudja miről marad le egyrészt. Ezt könnyen lehet hogy nem fogod tudni kinevelni belőle ha így gondolkodik, de egy próbát megér. A környezetén is sok múlik ebben az esetben (meg több nyomi aki ezt homo dolognak tartja).

Nálunk ez közös érdeklődés volt a párommal és hát én especiel imádom is, ráadásul barátnőm jobban tartott a dologtól mint én. :)

Én úgy gondolom hogy meg lehet győzni erről az élvezetforrásról a normális férfiakat szóval semmiképp se add fel, de ha ez elkezdi akadályozni meg mérgezni a kapcsolatotokat illetve hosztilis módon reagál akkor sajnos tényleg csak a váltás marad. De ez szerintem a legutolsó lépes legyen.

2016. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. próbálkozni fogok.
2016. máj. 13. 17:43




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!