Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, milyen gyakori, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen gyakori, hogy molesztálnak titeket tömegközlekedési járművön?

Figyelt kérdés
A 4-es 6-oson újabban nem telik el úgy egy hét, hogy valaki ne fogdosna meg, vagy ne dörgölné hozzám az erekcióját stb. Elég mimóza vagyok, nem kiabálok, sőt, nagyon kínos lenne maga a szituáció is, ha mindez kiderülne... De nem tudom, mit tegyek. Nem öltözködök kihívóan, csinos vagyok, elegáns, de sohasem k,rvás. Nem értem, egyáltalán miért nyúlnak hozzám idegen férfiak. Illetve mit tegyek mindez ellen.

2016. máj. 12. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Abban a pillanatban menne a saller tőlem ha vki hozzám dörgölné a farkát. 21/l
2016. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kis termetű vagyok és gyenge, 45 kg. Én még nem igazán osztottam ki sallert egész életemben.
2016. máj. 12. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen kicsi vagy, egy hátra fordulás.nagyon meglepheti, plána ha utána tökön térdeled....
2016. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előlről is van néha, csak beszorítanak egykis helyre, ahol nincs mozgásterem, és kitakarják a külvilágot, és nincs se be, se kilátás...
2016. máj. 12. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Engem sajnos nem szoktak 67N
2016. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%

Kiabálni nem kell, meg rugdosni sem, ha nem olyan a vérmérsékleted, elég, ha jó hangosan, határozottan annyit mondasz, hogy vegye le a fenekedről a kezét, de most rögtön, vagy ne nyomja neked az ágyékát, ne dörgölje neked az erektált péniszét, stb.


Én az első alkalmat leszámítva, amikor annyira váratlanul ért, sokkolt, hogy valaki hátulról elkezdett a lábaim közé nyúlkálni egy zsúfolt piros 7-es buszon, hogy nem álltam ki magamért, csak mielőbb odébb mentem a buszon, mindig ezt csináltam, és meglett a hatása, mert ilyenkor az összes, a közeledben álló utas garantáltan odanéz, a taperoló pasi meg jó eséllyel vörös fejjel lesündörög a buszról a következő megállónál.


Gondolj bele, hogy ha nem csendben lapítasz, hanem kiállsz magadért, nem csak saját magadért teszed, hanem azokért a lányokért, nőkért is, akiket ugyanúgy tovább molesztálna, ha azt látja, hogy megteheti, mert a többség inkább nem konfrontálódik.


(Arra viszont nagyon figyelj, hogy csak akkor mondjál ilyet, ha teljesen biztos vagy benne, hogy nem csak a tömeg miatt lapul neked valaki, hanem szándékosan dörgölőzik vagy fogdos.)

2016. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Férfiból vagyok, de meg nem tudnám ezt tenni... Ha van valami pasid/srác barátod, utazz vele amikor tudsz...
2016. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!