Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, volt már valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már valakinek lábfétises párja?

Figyelt kérdés

A "kiszemeltem" akivel már 1 hónapja randizgatunk lábfétises. Nekem még nem volt dolgom ilyennel, és nem tudom hogy álljak hozzá. Nem zavar, de azt nem tudom elnézni ha beakarja kapni a lábujjaim.... :D

22/L



2016. máj. 12. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
igen szopkotta a nagylábujjam mindig
2016. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Lábfétis nem feltétlen abban nyilvánul meg, h be akarja kapni a lábujjadat.(személy szerint én pont nem szeretem a lábujjadat szopogatni) Ez mindenkinél más és más. Van aki masszírozni szereti, van aki simogatni, van aki harisnyában, van aki nélküle. Van aki a szereti ráverni a lábra, valaki azt szereti, ha a lábaddal vered ki neki. Szóval ez egy elég összetett dolog, mindenkinél más és más. Szóval leginkább a párodnál kell kipuhatolnod, h nála miben nyilvánul meg a Lábfétise.
2016. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én barátomnál ez abban nyilvánul meg, hogy szereti nézni, ha mezítláb vagyok (különösen a hosszúnadrág + mezítláb indítja be), és szereti puszilgatni a talpamat. De soha nem "kapta be", és nem is kérte, hogy lábbal verjem ki neki.


18L

2016. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít pontosan fétisnek de amíg nem kell lábbal vernem neki és nem is szopkodja az ujjaimat, de mondjuk puszilgatja vagy simogatja az még nem fétis.


Én barátom mindenhol csókolgat, ennyi erővel lehetne hónalj fétise is, meg vádlifétis, csipőfétis, hátfétis, alkarfétis stb. Ha a száját simogatom meg a talpammal az is tetszik neki, én is pusziltam már meg a talpát, szóval az hogy kifejezed a párodnak hogy minden porcikáját imádod az még nem azt jelenti hogy fétises.


Simogattam már meg ott a talpammal is, az ellen sem volt kifogása, de úgy ő maga ilyet sosem kért se nem kezdeményezett.

2016. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, eleinte furcsa volt de egy idő után már nem volt gondom vele. Szerette szopogatni a lábujjaimat, a talpam az arcára tenni, élvezte ha lábbal vertem ki és imádta ha combfixet hordtam. Mindenki más. Beszéljétek meg ki mit szeretne. 21/L
2016. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. máj. 13. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a lábbal való kiverés az jólesik. S nagyon sokan jól válaszoltak neked. Üdv egy lábfétises. :D
2016. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!