Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mik a legjobb bdsm eszközök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb bdsm eszközök?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék vmit magamnak és a subomnak, nem akarok sok pénzt költeni, de azt amit elköltök szeretnék a legmegfelelöbbre költeni
2016. máj. 12. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nagymama vázája
2016. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

E-bayen találsz olcsón jó cuccokat.

Egy matrac alá berakható kikötöző szett az nem drága és nagyon praktikus, nyaraláshoz is lehet vinni, hogy a hotelben is játszadozhassatok. Aztán korbács, gésagolyó, pávatoll, bilincsek, paskolók, stb.

De a jobbak drágák, meg aztán attól is függ, mire gerjedtek.

2016. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Én sub vagyok, és hát a barátommal a bilincsen kivül mást sosem használunk, azt is ritkán, elég sok kreativ ötlete van neki, szóval, amit eltud képzelni és nem gusztustalan és nem igényel extra segédeszközt azt mind megkapja tőlem, szóval nem feltétlen értem, mire jók ezek a dolgok. De ez legyen csak az én bajom, bár őszintén szeretném megérteni...


20/l

2016. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A bdsm a kűlsőségekről, minőségről is szól 😃 nem mindegy hogy egy spárgával vagy egy csiklót szorosan de kényelmesen tartó mandzsettával kötözöl.nézd meg a bad kitty cuccokat Persze a spontenaitás is fontos. Ha épp nincs kéznél nem baj, de jó ha van.

Egyébként egy jó anal plug, gyöngysor - ami eléggé elvékonyodik ahol a luk körézár, s nem neki kell tartania, hanem csak a bensőjét feszíti - se árt. Pláne jó ami rezeg is 😉

Esetleg egy nem túl magas olvadáspontú gyertya is jó.

Ezek nem nagy beruházások

2016. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb eszközök alap lehet bárhová könnyen vihető a már említett bilincs.

Fenekelésre bármi jó. Pingpong ürő, fakanál,vessző, bot nadrágszíj... Csipesz is talható a háztartásban. De egy spéci, állítható erősségű boltból nem rossz!

Sok függ attól, h elsősorban büntetni akarsz vagy a hangsúly a játékon, különleges élvezeten van?!

2016. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bilincs, ebből több is van. Láncos, zsanéros, lekerekített női darab, lánccal összefűzött kéz és lábbilincs. A leggyakrabban használt kellék, ez szinte mindig rajta van a subon.

Szembekötő, maszkok. Van egy igazi BDSM maszkunk, de van motoros és símaszk is, aminek szemnyílását befedtünk egy vastag fekete textillel. Van, hogy többet is egymásra húzunk az érzékszervek minél teljesebb korlátozása érdekében, mert így a hallást és az érintést is tompítja + füldugót is használunk erre. Van, hogy egy tornazsák is rákerül még a maszkra. A maszkokat főleg én hordom. Barátnőmön a szemkötőt jobban szeretem, mert így látom közeben az aranyos pofiját.

Szájpeckek: golyós és karika is van. A karikát szeretem nagyon, mert a nyálfolyás nagyon izgató és megalázó.

Kötelek gúzsba kötéshez és más kikötözésekhez.

Terpesztőrúd: egy seprűnyélbe fúrtunk lyukakat, ezekhez lehet a lábat bilincselni.

Nyakörv: nemcsak pórázzal használjuk, hanem a rajta levő karikával a kezeket szoktuk a tarkó mögé bilincselni.

Elektromos sokkoló. Elektromos kutyanyakörvet is szeretnénk hamarosan.

Antigravitációs csizma (sportboltból), fejjel lefelé lógatáshoz. Egy kifeszítő készletet is szeretnénk hamarosan.

Vizes játékokat is szoktunk csinálni, van, hogy egy felfújható kerti medencében, de ha lehet, szabad vízben. Ehhez is van néhány segédeszközünk.

A játékszereink többsége nem kimondottan BDSM eszköz, hanem általános hsználati tárgy, csak nálunk más értelmet nyert.

2016. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2%

mennyi szerencsétlen kattant rá erre a szarra...

természetesen csak amiatt a hülye film miatt

2016. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért is szar? Ha az ember kultúráltan űzi az ilyesmit, nagyon feldobja a kapcsolatot. A film tényleg kreténség volt, a valósággal köszönő viszonyban sincs.
2016. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekünk bejött:

- bilincsek: igazi természetesen... amikor megvettük, a barátnőm totál izgalomba került tőle, mert ebből tényleg nincs szabadulás. plusz hatékonyabb mint a kikötözés, mert amikor olyan hangulatunk van, egy pillanat alatt hátra/az ágyhoz tudom bilincselni a kezét. bár az ágyhoz bilincseléshez a kényelmesebb, bőr bilincset javaslom, olyan fajtát, amiből szintén nem lehet kiszabadulni (valami kis lakattal v kézzel nem elérhető csatja legyen)

- nyakörv pórázzal: hogy tudja hol a helye.. nagyon jó szex közben is, hogy oda tudod húzni a fejét, ahol "dolga van", de a barátnőmön hétvégente is rajta is van néha egész nap.. reggel rárakom, egész nap sub hangulatban van, minden módon kényeztet meg különféle feladatokat adok neki... a nap végére már szinte csöpög annyira nedves, ilyenkor már nem kell sok neki :) ezenkívül nagyon szexin néz ki és így a sub tudja hol a helye. amit én vettem azon van egy kis lakat, úgyhogy ha a pórázt odalakatolom valahova akkor nincs menekvés..

- pálca: ha még nincs érdemes beszerezni egyet. fenekeléshez jobb, és izgalmasabb mint tenyérrel. plusz ha a kezedbe veszed az már tekintélyt parancsoló

- szájpecek: izgalmas neki amikor nem tud beszélni, kiáltani, megkötözésnél egy kis plusz bünti, de ha sokat beszél, akkor is ráadom

- erényöv: na ez még nincs, szeretnék beszerezni egyet, kb ez a legizgalmasabb csak drága és macerás rendelni.. de mindenképp kipróbáljuk majd, milyen amikor fullosan én döntöm el mikor lehet orgazmusa.. ez most is így van, amikor játszunk, de akkor ez napokig rajta lehetne és folyamatosan izgalomban tarthatnám akár egy hétig.. van női és férfi változat is, szóval minden subnak kéne egy ilyen...


25/F

2016. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látom mások is imádják az ilyeneket;)
2016. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!