Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fertőzések előfordulhatnak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fertőzések előfordulhatnak? Esetleg teherbe esés?

Figyelt kérdés
Menstruációm 3 napján szexeltem a párommal de úgy hogy be volt nekem dugva egy tampon, tehát ő nem dugta be mint a rendes szexnél, csak kb a feléig. Viszont belém élvezett. (A kis g*cik nem kerülték ki a tampont...szerintem :D ) Gondolom a terhesség esélye elég alacsony, de fertőzések lehetnek belőle? (Fürödtünk a szex előtt, tiszta tampon volt bent) Köszönöm a normális válaszokat :)
2016. máj. 12. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
LOL. De kikerülik... terhes lehetsz. nem tudom hol szexeltetek, de ha vízben akkor lehet fertőzés. Van soft tampon, legközelebb használd azt és ha nem használsz fogamzásgátlást ne élvezzen beléd.
2016. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vízben, hanem ágyban. Nem használok foggátlót, csak gumit. Soha nem élvezett belém és most hagytam, de azt nem tudom hogy végül is tamponon keresztül juthatott e be...nem vagyok benne biztos mert nagy tampont használtam..
2016. máj. 12. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
A tampon nem fogamzásgátló, csináltass tesztet vagy 72órás. De miért kell tamponban szexelnek? Én nőként nem értem. Van soft tampon, legközelebb azt használd.
2016. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az nem számít hogy a mensi 3dik napján volt ez? :O
2016. máj. 12. 18:00
 5/7 anonim válasza:
De számit.ekkor kisebb az esély rá, de ha pl.spontán pete érésed van akkor lehetsz terhes.
2016. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom de volt bent tampon..
2016. máj. 12. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
A tampon nem fogamzásgátló, fogd már fel.
2016. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!