Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Duci kérdés! Ez az alak 10/?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci kérdés! Ez az alak 10/? . Mennyit kell még fogynom hogy szexi legyen?

Figyelt kérdés

Ez a kép edzés után készült azért vagyok sportmelltartóban!:D

[link]


2016. máj. 12. 08:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell fogynod,inkább ezt a szintet tartsd.De ne másoknak akarj megfelelni,mert van,akinek az ennél vékonyabbak tetszenek,valakinek a ducibbak,valakinek pedig pont az esete vagy :)

20L

2016. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
11%
Őrülten szexi vagy! Nagyon tetszel! 10/10
2016. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%
Áruld már el, hogy miből szeretnél még fogyni? Gondok vannak a fejedben sajnos.
2016. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%

Akik meglepődtek a 75 kg-on azok olvassanak már vissza, hogy korábban táncolt, azaz mozgott, most meg kondizik. Az izom mindig nehezebb mint a zsír. Ezért lehet egy vékony jó alakú lány kg-ban több, mint egy vele azonos vékonyságú, de a sportot teljesen hanyagoló leányzó.

Ne a mérleget nézd kérdező, hanem centit nézz, meg ruhaméretet. Az alakod a képen nagyon jónak tűnik. Nem kell fogynod. Ha ezt a szintet tudod tartani nem kell aggódnod.

2016. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Na, egy újabb egofényeztetés.
2016. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
28%

nagyon jó a beállítás, azért látszik hogy vannak ott sonkák, a lelkendező válaszolók meg simán fintorognának a strandon, fényes nappal, ezért becsapósak ezek a fényképes netes megítélések.


szerintem ha a mostani szexideálnak akarsz megfelelni 10 16 kilót kellene fogynod, viszont ha jól akarod érezni magad és élvezni az életet akkor maradj meg ilyennek.

2016. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha bejelölöd nekem azokat a sonkákat.. Még talán el is hinném.

Nem szokásom agyondicsérni itt a lányokat, most sem azt teszem, de hogy fogyhatna már 10-15 kilót? Maximum izomból, de abból meg úgysem fog tudni.

2016. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
59%

ott vannak pedig, szolíd takarásban, mivel a póz pont olyan, szemből más képet mutatna, na de nem is fontos ez, nem biztattam fogyásra én sem.


egyébként bárki tud fogyni, sanyargással ahogy mindenki.

2016. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Imádnálak! Szeretem az átlagnál izmosabb combokat (is)!
2016. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!