Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rájöttem hogy biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy biszexuális vagyok, hogyan fogadjam el?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék senkinek se szólni erről, titokban szeretném tartani. Így is eléggé "zűrös" ember vagyok mondhatni, és ez csak rá tenne egy lapáttal. Nem voltam még szerelmes lányba, de a nők is vonzanak szexuálisan, és el tudnám képzelni hogy egy lányba vagyok szerelmes.

A fiúsabb csajok, és a nőies vonásokkal rendelkező férfiak egyaránt vonzanak.

Általánosságban a nagyon nőies nők nem és a nagyon férfias férfiak sem.

19 éves lány vagyok.


2016. máj. 12. 02:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és fél év alatt 4x is volt homoszexuális álmom, próbáltam nem foglalkozni vele de úgy érzem ez nem véletlen...
2016. máj. 12. 03:38
 2/3 kiskivancsi79 ***** válasza:

Talan kezd azzal hogy ma mar elegge sokan fel is merik valalni hogy bi de nem muszalj hogy a kornyezeted errol tudomast szerezzen.

Fiatal vagy meg es eld ki magad.

Ha lehetoseged adodik valami ujjat kiprobalni es szeretned akkor tedd meg.

Es bami is tortenik kozted es akar egy masik lannyal ahozz nincs koze senkinek. :)

Sok sikert a kalandokhoz ;)

2016. máj. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha lehetoseged adodik valami ujjat kiprobalni es szeretned akkor tedd meg."

Egy nem éppen példás helyesírással rendelkező úriember freudi elszólása...

2016. máj. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!