Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, h kukifóbiám van? :S

Figyelt kérdés
Sokan azt mondtak, h ilyen nem letezik, de van, utananeztem es sajnos szinte biztos, h kukifobiam van :( mar kiskoromban is egyszer meglattam apat meztelenul es azota nem szeretem, ha hozzamer. A baratnom azt mondta legyek lezbikus (mert a noi nemiszervtol nem tartok), de en nem vonzodom a nok irant :/. 1 eve vagyok egyutt a baratommal es ot szeretem, eddig vart ram, de en nem hiszem h kepes lennek ra h elmondjam... egyszer tancoltunk, es ereztem h hozzamer a.. es elfutottam, nagyon rosszul erintett. Neki azt mondtam, h csak bogar maszott rajtam es ezert rohantam ki h lerazzam. Tudom h el kellett volna mar mondjam neki, de en nem tudom h mondjam el es nem hiszem h valaha is egyutt tudnek vele lenni (ertitek). De azert szeretem. Most mit csinaljak? :(
2016. máj. 11. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Zárda. 2. Várd meg míg jól megtömköd. Utána imáfdni fogod.
2016. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pszt! ***** válasza:

Jaj drága szívecském. A pénisz az egy csodálatos találmány. Elsősorban beszéld meg a barátoddal utána, pedig menj szépen el egy pszichológushoz, ő majd segít leküzdened ez a fóbiát. Erről eszembe jutott, hogy én is láttam apámét, de csak röhögtem egyet, hogy hogy lehet ekkora balfék, hogy pucéran mászkál éjszaka :D

25/N

2016. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szexualpszichologust aki megoldja ezt a problemadat. :) Remelhetoleg.
2016. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!