Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az egyik haverom 25 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haverom 25 éves lesz, és még nem volt nővel. Szerintetek sem normális dolog ez már?

Figyelt kérdés
25 éves lesz októberben, és hagyján hogy nem feküdt le senkivel, de még csak nem is csókolózótt. Az összes haverommal már kellemetlenül tekintünk a dologra, mert tudjuk, hogy neki iszonyat rossz érzés lehet, de direkt nem hozzuk fel a témát. Még csak nem is randizott. Szerintetek mi lenne a megoldás?
2016. máj. 11. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

en meg 22 vagyok es meg nem volt

kezdek beletorodni😿

2016. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt látom hogy nagyon jó haver vagy hogy ennyire,aggódsz miatta.

Talán próbáljatok eggyütt menni szórakozóhelyekre,és csajozzon be.;-)

2016. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok,mint a haverod.

Nincs rá jó megoldás, hagyjátok csak szépen békén ezzel a témával úgy kompletten...

Nem azért nem randizott,mert nem akart, hanem mert nem született helyesnek,és így a nők már emberszámba sem veszik(velem is ez van sajnos).

24/F

2016. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én tudok olyat aki 38 és még nem volt nővel.Amúgy nagyon rendes normàlis ember.
2016. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó , de ha magamból indulok ki, én 24 vagyok, és 11 lánnyal feküdtem le, igaz tartós kapcsolatom nekem is csak egy volt.Emlékszek rá a mai napig, hogy nagyon féltem a lányoktól, sokáig nem volt önbizalmam, én is 20 voltam mikor először szexeltem. Teszem hozzá, hogy a mai napig elég izgulós vagyok, ha valami új csajjal van randim :)
2016. máj. 11. 19:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam vagy 25 mikor először összejött,de azóta màr van csalàdom is.ne aggódjatok mindenki megtalàlja a hozzà valót,vagy előbb vagy később.
2016. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os.

Nekem tuti nem lesz senkim,de ebbe ne menjünk nagyon bele, én tudom hogy nem lesz.A miértjét én sem tudom pontosan,azon kívül hogy nem születtem helyesnek,tökéletes genetikával...

Egy nőt sem érdekeltem kb. soha,vagy nem tudtam róla de ez ugyanaz...

24/F

2016. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy mi már kb mindent megpróbáltunk, hívtuk bulizni, társaságba, de nem jön mindig kifogásokat keres.Nincs az életében semmi impulzus a szülein és a munkán kívül.
2016. máj. 11. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt hogy a neten jött össze csaj valami régi chat oldalon.taliztunk,volt pàrszor szex is .nem volt a legjobb nő de én se vok túl jó pasi,de jól éreztük magunkat.próbàlkozzatok mindenhol.
2016. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos megvan a melyen gyokerezo oka annak, hogy nem volt novel. Miert ne lenne normalis? Ki tudja mi a gond? :)
2016. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!