Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kevesebb a szex, mióta abbahag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb a szex, mióta abbahagytam a tabit, és óvszerre váltottunk. Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja abbahagytam a fogamzásgátló szedését, óvszert haszálunk helyette. Érzésre nincs nagy különbség a barátom szerint, de kb fele annyi a szex, mint még mikor szedtem a gyógyszert :/


22 és 23 évesek vagyunk.


2016. máj. 11. 13:23
 1/4 Pszt! ***** válasza:

Nem akarom azt mondani, hogy a barátod hazudik, de sokkal másabb mind a két félnek gumival, mint nélküle. Akármilyen vékonyka is az anyaga.

Arra nem gondoltál, hogy azért kevesebb a szex, mert többet dolgozik, vagy valami miatt frusztráltabb, fáradtabb?

Szoktál kezdeményezni? Akkor se akarja? Mit mond ilyenkor? Mert ugye, a férfiaknak is jólesik ha a nő kezdeményez.

25/N

2016. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még mielőtt gyógyszert szedtem volna, akkor is óvszert használtunk, akkor nem volt ilyen probléma.


nem hinném, hogy az érzéssel van a gond, akkor nehezebben menne el mint korábban, vagy lelankadna neki közben...szerintem.


ugyanúgy kezdeményez ő és én is, mint a gyógyszeres időkben.

2016. máj. 11. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer gumi nélküli szex ment, akkor kutya nehéz visszaszokni a gumis szexre, ugyanazzal a partnerrel.
2016. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És a barátod hazudik.
2016. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!